9354. UNGARN Mi. 3440, Bl 142. OL Moskva 1980 **       Annonse nr: 1730924

Prima postfrisk
Objektets tilstand
kr 15,00
Utropspriskr 15,00
Startet01.11.2019 22:52:20
Slutter08.11.2019 22:52:20
Solgt forkr 15,00
Annonse vist43
9354. UNGARN Mi. 3440, Bl 142. OL Moskva 1980 **
Annonse nr: 1730924
Høyeste Budgiver kortoggodt66 (2727)  Se budgivers karakterbok
kortoggodt66kr 15,0008.11.2019 22:28:56
Selger:  Ryddegutta

Medlem siden: 06.12.2011
Sted: Espa
Karakterer (5537)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 03:29:51