Frøken Detektiv betaler gjelden sin. - Carolyn Keene      Annonse nr: 1690980
Bok nr. 3

En pen bok uten bretter, rifter og løse sider. Men den har slitasje på omslagets ytterkanter og hjørner samt noe nederst på ryggen. Utgitt på DAMM 1954
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Startet22.01.2020 00:05:40
Slutter03.02.2020 20:01:53
Solgt forkr 50,00
Annonse vist204
Frøken Detektiv betaler gjelden sin. - Carolyn Keene
Annonse nr: 1690980
Høyeste Budgiver Olstad (52)  Se budgivers karakterbok
Olstadkr 50,00 Kjøp nå03.02.2020 20:01:53

Karakterer (1041)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.02.2020 13:09:45