Frøken Detektiv løser en dobbelt oppgave. - C. Keene      Annonse nr: 1690962
Bok nr. 10

En særdeles pen bok helt fri for bretter, rifter og løse sider. Kun litt svak slitasje på et par steder på omslagets ytterkant og et par hjørner. Samt litt ø. og n. på ryggen. Utgitt på DAMM 1960
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Startet22.01.2020 00:05:40
Slutter26.01.2020 00:39:32
Solgt forkr 60,00
Annonse vist184
Frøken Detektiv løser en dobbelt oppgave. - C. Keene
Annonse nr: 1690962
Høyeste Budgiver Olstad (52)  Se budgivers karakterbok
Olstadkr 60,00 Kjøp nå26.01.2020 00:39:32

Karakterer (1037)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 10:18:14