Frøken Detektiv og de mystiske sko. - Carolyn Keene      Annonse nr: 1690945
Bok nr. 16

En særdeles pen bok helt fri for bretter, rifter og løse sider. Slitasjen er helt minimal. Sjelden å se en så gammel og fin barnebok (pike). Utgitt på DAMM 1961
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 2d 7t 54min 41sek
Slutter21.02.2020 00:06:10
Annonse vist178

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 16:11:29