GiBud.no : Frimerker : Norden : Sverige stemplet : Auksjon
Sverige AFA-nr 821 Stemplet      Annonse nr: 1682514

***Stemplet***
Har også bankkonto i Danmark. Porto uansett vekt innenlands kr 14,00. Porto til Europa DKK 14,00. Flere kjøp sendes sammen for å redusere portokostnadene. Alle kjøp sendes for kjøpers risiko. Ved større kjøp anbefales å sende rekommandert. (Du bestemmer selv om du ønsker vanlig brev eller rekommandert) Se også mine andre auksjoner
Utropspriskr 1,00
Startet09.05.2018 21:15:30
Slutter16.05.2018 21:15:30
FylkeRogaland
Annonse vist3
Sverige AFA-nr 821 Stemplet
Annonse nr: 1682514
Selger:  frimerko

Medlem siden: 14.11.2002
Sted: Kopervik
Karakterer (11017)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.12.2018 17:00:47