ØSTERRIKE: Utstillingsplassen i Freistadt 1987 stemplet      Annonse nr: 1676842

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 1784. Katalogverdi dkr 6

Objektets tilstand
Salgspriskr 2,00
Startet06.01.2020 13:15:14
Slutter03.02.2020 13:15:14
Annonse vist16
ØSTERRIKE: Utstillingsplassen i Freistadt 1987 stemplet
Annonse nr: 1676842
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (8615)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 02:25:41