Studentene fra 1941      Annonse nr: 1675695

Dette er en meget pen bok nesten helt uten bretter, rifter og løse sider. Nesten da det er en side i boken som har noen loddrette bretter da arket har vært litt "krøllet" da boken ble lukket. Heller ingen slitasje på permene. Boken er fra 25 årsjubileet i 1966 for 1941 studentene og er på hele 680 sider. Utgitt 1966 i kun 2175 eksemplarer. Medfølger også en spesialkonvolutt i super stand med påtrykt tekst "Studentene fra 1941", et "program" fra Nationaltheatret 3. september 1966 spesielt for Studentene fra 1966, Program fra den Akademiske Festgudstjenesten som var den 2. september og et eget hefte som omhandler 25-års jubileet for 1941 års studentkull. Boken inneholder bl.a bilde av mange av studentene og navn m.m. på samtlige.
Objektets tilstand
Utropspriskr 120,00
Kjøp nåkr 180,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 12d 8t 54min 8sek
Slutter12.03.2020 07:20:17
Annonse vist176

Karakterer (1042)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.02.2020 22:26:09