Johannesburg-Sør Afrika-Utsikt mot sør-Rissick Bridge      Annonse nr: 1670803
Johannesburg-Pent gamalt
Johannesburg-Pent gamalt

Kontorbygg i Johannesburg,Sør Afrika.
Gamalt postkort frå Johannesburgnoen hjørne og kant slitasjer
ubrukt kort.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Slutter om 8d 18t 44min 53sek
Slutter05.02.2020 14:36:55
Annonse vist110

Selger:  ton123
Profilbilde   Medlem siden: 01.05.2016
Sted: kvaløysletta
Karakterer (527)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.01.2020 19:52:02