GiBud.no : Frimerker : Øst Europa : Russland : Russland postfrisk & ustemplet : Auksjon
Miniark AFA 4190      Annonse nr: 1670233

Frimerker sendes senest dagen efter mottaket betaling.
Porto er 31.- (der kan være op til 100 g. merker til den portopris)
Betaling til norsk bank.
Utropspriskr 5,00
Startet16.04.2018 16:54:13
Slutter23.04.2018 16:53:00
FylkeDanmark
Annonse vist13
Miniark AFA 4190
Annonse nr: 1670233
Høyeste Budgiver 1969edvind (13519)  Se budgivers karakterbok
1969edvindkr 5,0020.04.2018 16:36:30
Selger:  nivre33

Medlem siden: 16.07.2015
Sted: Frederiksberg
Karakterer (1002)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:34:26