Detektiv Nancy Drew og månestenmysteriet. - C. Keene      Annonse nr: 1669501
 Bok nr. 40

En meget pen bok helt uten bretter, rifter og løse sider. Kun litt småplukk på ryggen av slitasje. Utgitt på Forlagshuset 1964
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Startet21.01.2020 04:35:20
Slutter24.01.2020 13:31:58
Solgt forkr 50,00
Annonse vist186
Detektiv Nancy Drew og månestenmysteriet. - C. Keene
Annonse nr: 1669501
Høyeste Budgiver Olstad (52)  Se budgivers karakterbok
Olstadkr 50,00 Kjøp nå24.01.2020 13:31:58

Karakterer (1038)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 14:43:35