Detektiv Nancy Drew og den sorte maske. - C. Keene      Annonse nr: 1669472
 Bok nr. 30

En meget pen bok helt fri for bretter, rifter og løse sider. Kun litt småslitasje på hjørner. Svak ryggslitasje. Utgitt på Forlagshuset 1960.
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Startet21.01.2020 03:35:56
Slutter26.01.2020 00:18:36
Solgt forkr 50,00
Annonse vist192
Detektiv Nancy Drew og den sorte maske. - C. Keene
Annonse nr: 1669472
Høyeste Budgiver Olstad (52)  Se budgivers karakterbok
Olstadkr 50,00 Kjøp nå26.01.2020 00:18:36

Karakterer (1038)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 14:04:40