GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
NK 4 på brev treringsstmp 170 Laurdal i Jarlsberg. sjg6      Annonse nr: 1668195

Meget godt sentrert treringsstempel nr 170 Laurdal i Jarlsberg (sjeldenhetsgrad 6). Stemplet har god tydelighet. Merket sitter på et såkalt åpent brev/brevomslag. Se bildet
kr 21,00
Utropspriskr 125,00
Startet13.06.2018 22:39:19
Slutter17.06.2018 20:00:00
FylkeVestfold
Solgt forkr 125,00
Annonse vist360
NK 4 på brev treringsstmp 170 Laurdal i Jarlsberg. sjg6
Annonse nr: 1668195
Høyeste Budgiver doffen666 (1010)  Se budgivers karakterbok
doffen666kr 125,0015.06.2018 03:43:58
Selger:  Dosy

Medlem siden: 26.10.2017
Sted: Åbogen
Karakterer (471)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2018 22:24:09