GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
NK 7 Christiania NY PRIS      Annonse nr: 1625266

Pent merke med høy katalog verdi. Stemplet Christiania. Litt svak tagg i øvre venstre hjørneSe bildet.
Utropspriskr 450,00
Startet31.03.2018 20:07:17
Slutter21.04.2018 20:07:00
FylkeAndre
Annonse vist274
NK 7 Christiania NY PRIS
Annonse nr: 1625266
Selger:  Dosy

Medlem siden: 26.10.2017
Sted: Åbogen
Karakterer (646)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:35:27