Ofrene. "Holocaust". - Gerald Green      Annonse nr: 1616733

En meget pen bok helt uten noen form for slitasje, bretter, rifter eller annet. Det eneste er litt minimale merker ytterst på omslagets kanter. Utgitt av Hjemmets Bokklubb 1979. Oversatt av Finn B. Larsen.
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Kjøp nåkr 75,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 0d 15t 26min 41sek
Slutter22.02.2020 02:20:55
Annonse vist173

Karakterer (1037)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 10:54:14