Fenrik Stål. - Doran Ludvig Ringberg      Annonse nr: 1607070

Vet ikke om dette er rette plassen men historien er i sangform og er fra krigen 1808 - 1909. Uansett så er boken i særdeles god stand. Det er kun litt småplukk på ytterkant av øvre hjørne på omslaget samt litt svak slitasje ø. og n. på ryggen.
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Kjøp nåkr 90,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 11d 14t 29min 48sek
Slutter01.03.2020 03:36:20
Annonse vist189

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 13:06:32