GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
NK141 10 øre Løve II postfrisk      Annonse nr: 1595792

Prima postfriskt merke.
Avtales senere
Utropspriskr 10,00
Startet24.04.2018 21:29:46
Slutter08.05.2018 21:29:46
FylkeOslo
Annonse vist11
NK141 10 øre Løve II postfrisk
Annonse nr: 1595792
Høyeste Budgiver malamut (1915)  Se budgivers karakterbok
malamutkr 10,0030.04.2018 12:50:07
Selger:  larsog   Verifisert bruker

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (6329)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.08.2018 16:18:50