Hjemmefronten - Tore Gjelsvik      Annonse nr: 1577825

En meget pen bok helt uten bretter, rifter og løse sider. Ei heller nevneverdig slitasje. Har man godt syn, så kan man se at ryggen er meget svakt falmet. Utgitt på Cappelens Forlag 1977.
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 1d 16t 51min 28sek
Slutter23.02.2020 02:20:54
Annonse vist180

Karakterer (1037)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 09:29:26