Fra 9. april til 7. juni - Birger Gotaas      Annonse nr: 1575567

Dette er en noe slitt bok som en gang har tilhørt et skolebibliotek. Boken har en 3-4 sider med brett ø. hj., noen sider med litt brune flekker, en løs side. Denne siden er et foto på glatt papir som ikke er skadet. Boken har også revnet langs permens forside og bokens 1. side slik at den har løsnet i hele området til ryggen. Men dette går det fint an å lime slik at det blir minimalt synlig. Den har ikke revnet mellom perm og bokens siste side. Ellers er det slitasje på omslagets begge sider og da særlig langs ytterkantene og hjørner. Utgitt på Jacob Dybwads Forlag 1946
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Kjøp nåkr 45,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 9d 7t 2min 19sek
Slutter08.03.2020 20:05:22
Annonse vist209

Karakterer (1041)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.02.2020 13:03:03