GiBud.no : Frimerker : Norden : Island stemplet : Auksjon
5567. AFA 294-96. Hanes Hafstein minneutgave       Annonse nr: 1531067

Stemplet, se scan
Objektets tilstand
kr 15,00
Utropspriskr 60,00
Slutter om 2d 14t 18min 54sek
Slutter22.07.2019 16:20:27
Annonse vist65

Selger:  Ryddegutta

Medlem siden: 06.12.2011
Sted: Heimdal
Karakterer (4695)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.07.2019 02:01:33