GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Irland : Irland postfrisk & ustemplet : Auksjon
Julen 1988      Annonse nr: 1508732

AFA nr 670-673  postfriske merker og miniark

kr 15,00
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 20,00
Startet07.12.2017 14:10:43
Slutter14.12.2017 14:09:00
FylkeØstfold
Julen 1988
Annonse nr: 1508732
Selger:  Selma11

Medlem siden: 04.04.2013
Sted: gml Fredrikstad
Karakterer (275)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.08.2018 16:17:20