GiBud.no : Frimerker : Norge førstedagsbrev FDC : Norge FDC før 1970 : Auksjon
FDC. 1953. NK 415-17. Vignett 2      Annonse nr: 1507343
E2245

FDC. 1953. NK 415-17. Vignett 2.
Afstemplet Nordkapp på frimærkernes udgivelsesdag 15.6.1953.
Sendt rekommanderet til Tyskland.
Betaling til norsk, svensk eller dansk bankkonto eller via PayPal.
Fragt 27,00 NOK uanset antallet af vundne auktioner.
Jeg samsender gerne dine køb gennem en længere periode, så du sparer porto.

kr 25,00
Utropspriskr 200,00
Startet06.12.2017 18:13:54
Slutter14.12.2017 19:04:00
FylkeDanmark
Solgt forkr 200,00
Annonse vist68
FDC. 1953. NK 415-17. Vignett 2
Annonse nr: 1507343
Høyeste Budgiver rovi (885)  Se budgivers karakterbok
rovikr 200,0014.12.2017 12:03:04
Selger:  Stjernholm
Profilbilde   Medlem siden: 13.03.2015
Sted: Gadbjerg
Karakterer (2593)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.08.2018 16:17:17