Jukebox. - Fredrik Wandrup og Rolf Lie      Annonse nr: 1498629

En særdeles pen bok med presentasjon av artistene fra jukeboxtiden. Det er noe historikk om artistene og så er det gjengitt teksten på en av melodiene både på engelsk og oversatt til norsk. ingen slitasje eller skade av noe slag. Utgitt 1985 og er 1. opplag
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Kjøp nåkr 75,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 15d 1t 15min 35sek
Slutter04.03.2020 15:47:21
Annonse vist228

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 14:31:46