www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
HK 1367 -      Annonse nr: 1493411

 

Beskrivelse
Kartoteknr. 4624
Har kun norsk bank.
Objektes tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
kr 15,00
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet08.09.2018 19:45:39         
Slutter26.09.2018 19:45:39
FylkeRogaland
Solgt forkr 1,00  
Annonse vist33
HK 1367 -
Annonse nr: 1493411
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver kvittem (155)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
kvittemkr 1,0014.09.2018 12:17:56
Selger:  Roxi1
Profilbilde
  
Medlem siden: 11.08.2015
Sted: Stavanger
Land: NORWAY
Karakterer (4214)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:34:45
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter