Lillebjørn Nilsen: Trubadur til fots (1974)      Annonse nr: 1484378
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Små flekker på permene, litt ryggslitasje, ellers pen heftet bok med sanger/noter. Tegninger av Øyvind Hansen.

Ved kjøp av flere objekter sendes dette samlet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Slutter om 3d 1t 20min 20sek
Slutter21.02.2020 15:20:16
Annonse vist225

Selger:  tgrunnfo   Verifisert bruker

Medlem siden: 20.07.2006
Karakterer (1682)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 13:59:56