Urd nr. 7 - 1945      Annonse nr: 1449206

Dette hører kanskje hjemme her, men da det er artikler om WWII i bladet, så legger jeg det inn her.
Bladet er i meget godt skikk helt uten bretter, rifter og løse sider. Kun en meget svak slitasje ø. og n. på ryggen. Dette har blitt godt passet på.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet20.01.2020 16:06:07
Slutter20.02.2020 16:06:07
Annonse vist173
Urd nr. 7 - 1945
Annonse nr: 1449206

Karakterer (1040)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.02.2020 03:24:09