Monnyputt Færøyene Postfriskt lott alle merker 1978-79      Annonse nr: 1429761

Alle merker fra 1978-79

At noen merker ligger er for ikke å sjule merkene bak. Alt er postfriskt.

  Postfriskt Fasit nr 33--49    Verdi 127

 ""        ""   AFA  " 25-41       ""      123

for å gjøre søkingen enklere for deg, gjør så:

Noe du lurer på ta kontakt.

Objektets tilstand
Salgspriskr 30,00
Slutter om 10d 0t 34min 2sek
Slutter17.04.2020 16:20:16
Annonse vist91

Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (2042)  Se selgers karakterbok

Generert: 07.04.2020 15:46:14