DIGITAL VEKT 100gx0,01g.      Annonse nr: 1368932
DIGITAL VEKT 100gx0,01g.
DIGITAL VEKT 100gx0,01g.

Vær oppmerksom på, er denne teksten en maskin oversatt.

Tilstand: ny

Merke: No brand

Maksimal Scale: 100g

Minimum Scale: 0,01 g

Tilgjengelige enheter å velge: g / oz / ozt / dwt / ct // gn

Knapp: Kraft / stk / lys / Mode / Tare

Powered by CR2032 knapp batteri (INKLUDERT)

Egenskaper

100% høy kvalitet og høy presisjon elektronisk skala.

Mini bærbar, mote sigarett case design.

Praktisk, praktisk, egnet for gullsmed, kjøkken og laboratorium bruker.

Lett å bære, og kan brukes når som helst og hvor som helst.

Digital LED display og lett å lese.

Varierer Veiing moduser: g / oz / ozt / dwt.

det er en praktisk, mote, morsomme gaver for deg eller dine venner.

Du kan betale på följende måtter. Vipps: 95450845 Nettbank: 37052525668 Paypal: [email protected]
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
kr 45,00
Salgspriskr 125,00
Slutter om 27d 17t 30min 35sek
Slutter15.10.2019 11:05:50
Annonse vist497

Selger:  eshopping

Medlem siden: 18.01.2014
Sted: Haugesund
Karakterer (10)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.09.2019 17:35:15