GiBud.no : Mynter & Sedler : Norske mynter etter 1923 : 10 øre etter 1923 : Auksjon
10 øre 1946. Kv. 01/0      Annonse nr: 1227638

Pen mynt, men mangler litt glans til 0'en
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Slutter om 2d 10t 57min 44sek
Slutter19.07.2019 10:36:52
Annonse vist117

Selger:  Shishkin   Verifisert bruker

Medlem siden: 16.03.2001
Karakterer (1658)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.07.2019 23:39:08