10 øre 1946. Kv. 01/0      Annonse nr: 1227638

Pen mynt, men mangler litt glans til 0'en
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Slutter om 1d 21t 29min 24sek
Slutter16.10.2019 16:31:34
Annonse vist125

Selger:  Shishkin   Verifisert bruker

Medlem siden: 16.03.2001
Karakterer (1752)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.10.2019 19:02:10