Från Midnattsolens Land (u.utgivardata) st. 1909      Annonse nr: 1209539

Pent småformatkort; uglansa. Usignert
Svensk utgave (etter teksten å dømme)
Postgått i Danmark

Objektets tilstand
kr 13,00
Utropspriskr 30,00
Slutter om 4d 16t 32min 34sek
Slutter27.02.2020 18:36:16
Annonse vist197

Selger:  YmerX
Profilbilde   Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (21996)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 02:03:42