Från Midnattsolens Land (u.utgivardata) st. 1909      Annonse nr: 1209539

Pent småformatkort; uglansa. Usignert
Svensk utgave (etter teksten å dømme)
Postgått i Danmark

Objektets tilstand
kr 13,00
Utropspriskr 30,00
Slutter om 4d 10t 59min 43sek
Slutter29.08.2019 17:20:25
Annonse vist170

Selger:  YmerX
Profilbilde   Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (19629)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.08.2019 06:20:42