GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
HK 390 - 3-1-58      Annonse nr: 1207641

Kartoteknr. 1872

kr 15,00
Utropspriskr 1,00
Slutter om 7d 8t 56min 3sek
Slutter22.11.2018 23:29:57
FylkeRogaland
Annonse vist34

Selger:  Roxi1

Medlem siden: 11.08.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (4214)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:33:54