FRANKRIKE: Ceres 15 c 1871      Annonse nr: 1119988

Afa nr 50. Stemplet. Katalogverdi dkr 40
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Fram til våren 2014 var jeg aktiv på QXL og gjennomførte over 10.000 vellykkede handler.
Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 12,00
Startet11.10.2019 02:53:29
Slutter09.11.2019 00:51:14
Solgt forkr 12,00
Annonse vist65
FRANKRIKE: Ceres 15 c 1871
Annonse nr: 1119988
Høyeste Budgiver sigyn braute (2426)  Se budgivers karakterbok
sigyn brautekr 12,0009.11.2019 00:51:14
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (8203)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 03:09:47