God Jul!-sign.Coucheron-OPPI 611/2-BRUKT 1949 [584]      Annonse nr: 1089128

Norsk kunstnerkort.

liten bit av v.hj.nede mangler

små bretter øvrige hj. småsår

se bilder

 Kjøper betaler frakt=Postens takster(A-post) + emballering kr: 3,-. Betalingsfrist 1.uke. Maks   oppsamling objekter 3 dager.

NB-NY REGEL!Kjøper betaler frakt=Postens takster(A-post) + emballering kr: 3,-. Betalingsfrist 1.uke. Maks oppsamling objekter 7 dager. #BANKKONTO, VIPPS eller PAYPAL# NB! DE(N) "HVITE" STRIPEN/ENE DU SER TIL VENSTRE PÅ KORTENE SKYLDES SCANNEREN OG ER IKKE PÅ KORTET!!
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Slutter om 2d 13t 32min 24sek
Slutter26.01.2020 20:51:52
Annonse vist500

Selger:  BokDalen

Medlem siden: 18.01.2011
Sted: Fyllingsdalen
Karakterer (5455)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.01.2020 07:19:28