116 913
28 932
256 543
644 835

God Jul!-sign.Coucheron-OPPI 611/2-BRUKT 1949 [584]

Annonse nr: 1089128

Norsk kunstnerkort.

liten bit av v.hj.nede mangler

små bretter øvrige hj. småsår

se bilder

 Kjøper betaler frakt=Postens takster(A-post) + emballering kr: 3,-. Betalingsfrist 1.uke. Maks   oppsamling objekter 3 dager.

NB-NY REGEL!Kjøper betaler frakt=Postens takster(A-post) + emballering kr: 3,-. Betalingsfrist 1.uke. Maks oppsamling objekter 7 dager. #BANKKONTO, VIPPS eller PAYPAL# NB! DE(N) "HVITE" STRIPEN/ENE DU SER TIL VENSTRE PÅ KORTENE SKYLDES SCANNEREN OG ER IKKE PÅ KORTET!!
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet03.05.2020 21:36:17
Sluttet10.05.2020 21:36:17
Solgt forkr 15,00
Annonse vist557 ganger
Annonse nr: 1089128
Høyeste Budgiver djuro123 (233)  Se budgivers karakterbok
djuro123kr 15,0010.05.2020 08:45:13
Selger:  BokDalen

Medlem siden: 18.01.2011
Sted: Fyllingsdalen
Karakterer (6929)  Se selgers karakterbok