Glittertind (Gudbrandsdalens Boghandel 911)      Annonse nr: 1021311

Pent småformatkort, uglansa
Liten brekkasje v.side, antydning til
kantslitasje

Objektets tilstand
Bankremisse
kr 11,00
Utropspriskr 20,00
Startet29.08.2019 03:35:20
Slutter12.09.2019 03:35:20
Solgt forkr 22,00
Annonse vist156
Glittertind (Gudbrandsdalens Boghandel 911)
Annonse nr: 1021311
Høyeste Budgiver Anders77 (415)  Se budgivers karakterbok
Anders77kr 22,0010.09.2019 21:01:33
12rune34kr 20,0010.09.2019 19:39:21
Selger:  YmerX
Profilbilde   Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (19898)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.09.2019 02:57:51