2

Miniatyrark

Miniatyrark
ID  Ingen

S
4780653
Miniatyrark
Miniatyrark NK 1099-1102 (Blokk 13) - postfriskkr 30,00030.04.2024 16:02:19
S
5018108
Miniatyrark
Komplett Miniatyrark   Bilder fra Hverdagen  1999kr 25,00022.04.2024 21:13:00
S
4916586
Miniatyrark
BL1 (NK684-685) Oslo 12.07.72kr 12,00027.04.2024 16:10:42
S
4958389
Miniatyrark
Weidemann 89 Kunst mini arkkr 10,00022.04.2024 15:01:45
S
4960795
Miniatyrark
NOBEL FREDSPRIS STEMPLA FRIMERKETS DAG, SARPSBORG 14.9.kr 8,00021.04.2024 22:47:23
S
5018109
Miniatyrark
Komplett Miniatyrark  Norges Fotball forbund 100 årkr 25,00022.04.2024 21:13:00
S
4568249
Miniatyrark
NK 918-19 1982 Forfatterjubileer (Postfrisk)kr 30,00022.04.2024 07:36:38
S
4573609
Miniatyrark
NK 918-19 1982 Forfatterjubileer (Stemplet)kr 40,00023.04.2024 19:36:18
S
2587881
Miniatyrark
BL9 (NK 1052/53/54/55). Ballsportkr 10,00029.04.2024 00:55:45
S
5018110
Miniatyrark
Komplett Miniark  VM Ski 2011kr 25,00022.04.2024 21:14:00
S
4916591
Miniatyrark
BL3 (NK865-868) Oslo 13.06.80   1. dag!kr 10,00027.04.2024 16:10:48
S
4958386
Miniatyrark
Norske O L Vinnere 1994kr 10,00022.04.2024 15:01:45
S
4958395
Miniatyrark
Norske O L Vinnere 1994kr 10,00022.04.2024 15:01:46