2

Belgia postfrisk & ustemplet

ID  Ingen

S
3996238
Belgia postfrisk & ustemplet
Belgia MI 2974-2976 kpl serie **kr 9,00021.04.2024 23:47:10
B
4005023
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA : 1240. kr 4,50
S
4455689
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1973 Heraldisk løve (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 15:07:39
S
4448937
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1969 Industrikreditt (Postfrisk)kr 1,00021.04.2024 19:10:14
B
4041361
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA : 1018/20. kr 12,00
B
4985274
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA tj.34* kr 2,00
B
4944122
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 1597**-1599** Gents botaniske hage, miniarkkr 8,00
S
4495130
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1932 Forutannulert (Hengslet)kr 32,00022.04.2024 07:13:58
S
3996208
Belgia postfrisk & ustemplet
Belgia MI 2930 **kr 3,00021.04.2024 23:46:51
B
4985275
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 453 E. Ysayekr 3,00
S
4576686
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1966 P.fr. Sett + M/A - ANTARCTIC EXPEDITION##kr 18,00020.04.2024 08:52:21
S
4465837
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1976 Økonomsk forbund (Postfrisk)kr 1,00024.04.2024 20:49:20
S
4500435
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1959 Tjenestemerker (Postfrisk)kr 5,00020.04.2024 00:54:54
B
4985285
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 1597**-1599** Blomsterutstilling i Gentkr 4,00
S
4572564
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1969 P.fr. M/A - POSTPHILIA##kr 10,00018.04.2024 13:33:43
S
4495141
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1937 Forutannulert (Hengslet)kr 1,00022.04.2024 07:13:58
S
3996216
Belgia postfrisk & ustemplet
Belgia MI 2981 **kr 6,00021.04.2024 23:46:52
B
4985292
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 1141* Kultur, kjente malerikr 15,00
S
4687884
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1971 P.friskt - YOUTH PHILATELY##kr 1,00017.04.2024 06:36:37
S
4468052
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1978 Ingeniørforbund (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 14:35:10
S
4500425
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1992 Turisme (Postfrisk)kr 4,00020.04.2024 10:26:34
B
4985287
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 1993** Handel og industri jubileumkr 2,00
S
4687885
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1997 P.friskt - OPERASINGER ERNST VAN DIJCK##kr 1,50017.04.2024 06:36:38
S
4480976
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 5,00022.04.2024 07:09:47
S
3996223
Belgia postfrisk & ustemplet
Belgia MI 2988 **kr 2,00021.04.2024 23:46:53
B
4985288
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 1136* Kultur, kjente malerikr 2,00
S
4234362
Belgia postfrisk & ustemplet
Belgia / Bruksmärken -69  kpl häfte  xxkr 20,00027.04.2024 21:18:38
S
4466353
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1977 Ingeniørforbundet (Postfrisk)kr 1,00017.04.2024 00:31:39
S
4489035
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1994 Kunst (Postfrisk)kr 2,00018.04.2024 13:24:18
B
4985289
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 1139* Kultur, kjente malerikr 5,00
S
4234363
Belgia postfrisk & ustemplet
Belgia / Bruksmärken -69  kpl häfte  xxkr 12,00027.04.2024 21:18:47
S
4480986
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1985 Våpenløve (Postfrisk)kr 1,00020.04.2024 22:38:49
S
3996226
Belgia postfrisk & ustemplet
Belgia MI 3014-3015 kpl serie **kr 12,00021.04.2024 23:46:53
B
4985290
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 1140* Kultur, kjente malerikr 7,00
S
4234365
Belgia postfrisk & ustemplet
Belgia / Bruksmärken -71  kpl häfte  xxkr 20,00027.04.2024 21:18:41
S
4466367
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1977 Heraldisk løve (Postfrisk)kr 1,00017.04.2024 00:31:39
S
4489045
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1995 FN 50 år (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 13:24:18
B
4985304
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 2453** Malerikr 4,00
B
4232101
Belgia postfrisk & ustemplet
Div. Kong Albert med stålhjelm,Röde kors. (1918/19)kr 15,00
S
4480169
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 13:36:12
S
3996229
Belgia postfrisk & ustemplet
Belgia MI 2844 5-stripe **kr 18,00021.04.2024 23:46:54
B
4985305
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 2447** Kultur og musikkkr 8,00
B
4232102
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA : 144/45. kr 15,00
S
4447389
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1968 Heraldisk løve (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:13:06
S
4490537
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 2000 Kong Albert II (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:27:30
B
4985302
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 2452** Malerikr 2,00
S
4025448
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA : 566. Med reklame tillegg. (1941)**kr 10,00018.04.2024 18:48:45
S
4480191
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 30,00018.04.2024 13:36:13
S
4490544
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 2002 Krokus (Postfrisk)kr 10,00020.04.2024 15:03:12
B
4985296
Belgia postfrisk & ustemplet
AFA 2027** Frimerkets dagkr 3,00
Forrige 1  2  3