Vis treff med   Søk bare i kategorien   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Slutter snart

Gjeldende auksjonstid er:19.06.2019 14:11:00 19.06.2019 14:11:00
 Auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende
ID  Kolonne sortert i synkende rekkefølge

Standard Auksjon  2331488
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B06022019ID106915F1DTRTMMKCENUM.JPGkr 3,00019.06.2019 16:30:03
Standard Auksjon  2244419
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B11032019ID100496F1CFCHXACGHQGU.JPGkr 15,00019.06.2019 16:37:25
Standard Auksjon  2102335
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19122018ID104569F1YDNHYBSEABJU.JPGkr 10,00019.06.2019 16:45:20
Standard Auksjon  2102333
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19122018ID104569F1XLGLSDIXEFXX.JPGkr 40,00019.06.2019 16:45:20
Standard Auksjon  2102332
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19122018ID104569F1BMAEEPJJAALL.JPGkr 10,00019.06.2019 16:45:20
Standard Auksjon  2102330
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19122018ID104569F1LWWGQCEYFOJW.JPGkr 10,00019.06.2019 16:45:20
Standard Auksjon  2102329
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19122018ID104569F1JOQVMSTTFOPM.JPGkr 10,00019.06.2019 16:45:20
Standard Auksjon  2102325
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19122018ID104569F1DFXECJQTEOXQ.JPGkr 10,00019.06.2019 16:45:20
Standard Auksjon  2102322
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19122018ID104569F1FKZAHMFKGHWI.JPGkr 10,00019.06.2019 16:45:20

Sist oppdatert: 19.06.2019 14:11:00