2

Øvrige utenlandske kunstnerkort

ID  Kolonne sortert i synkende rekkefølge

S
4919328
Rembrandt - 5 Stk. postkort.kr 10,00022.04.2024 13:31:54
S
4905520
Irja Kerstin Frykstrand.  2 barn på kjelke etter hestkr 20,00028.04.2024 16:17:15
S
4845999
Leif Ragn.Jensen: fuglemotiv (Stenders forlag) st.1984kr 20,00021.04.2024 19:37:32
S
4843362
2 Kort av Yvon ,malt i Paris.kr 5,00019.04.2024 04:51:41
S
4818821
Julekort H.Storgaard (Jydsk Offset 4002) st. 1963kr 20,00024.04.2024 13:22:13
S
4777547
Julekort Per Silfverhjelm (Gerhards, Leksand)kr 20,00020.04.2024 17:02:42
S
4771984
Påskekort usignert (svensk tillverkn) Bkr 20,00024.04.2024 01:10:38
S
4771975
Påskekort usignert (svensk tillverkn) Akr 20,00024.04.2024 01:10:37
S
4771972
Påskekort sign. MJ (svensk tillverkn)kr 20,00024.04.2024 01:10:37
S
4771966
Julekort Mårbacka (Tryck-Konst) usignertkr 20,00024.04.2024 01:10:34
S
4771953
Påskekort Margit Ekstam  (Svensk tillverkn.)kr 20,00024.04.2024 01:10:34
S
4771945
Julekort sign. LEIF-38 (Sagokonst)kr 20,00024.04.2024 01:10:33
S
4771941
Julekort sign. FRED (Sagokonst)kr 20,00024.04.2024 01:10:30
S
4771937
Julekort E Jegerbrandt (Sagokonst)kr 20,00024.04.2024 01:10:30
S
4771932
Nyttårskort E Jegerbrandt (Sagokonst)kr 20,00024.04.2024 01:10:27
S
4751178
Julekort Jan Bergerlind  (Bergerlinds forlag)kr 20,00021.04.2024 14:33:13
S
4751177
Julekort Eva Dahlberg (Paperbox SJ99-44) st.2004kr 20,00021.04.2024 14:33:12
S
4745317
Hunting Dogs and Game. - Francois Desportes.kr 10,00024.04.2024 12:48:03
S
4745311
A.Macke. - Russisches Ballet, 1912.kr 5,00020.04.2024 20:20:26
S
4745230
Meister Des Sterzinger Altars.  ca. 1450kr 10,00020.04.2024 20:20:26
S
4740744
Gratulasjonskort, foldekort (Muva Greetings ED 307)kr 20,00025.04.2024 19:25:23
S
4740741
Gratulasjonskort, foldekort (Muva Greetings DC 277)kr 20,00025.04.2024 19:25:19
S
4734451
Julekort Sundhell (LHL jula 2001)kr 20,00020.04.2024 18:05:59
S
4734448
Julekort Titti Gnosspelius (for WWF)kr 20,00020.04.2024 18:05:57
S
4730365
Julekort Jan Bergerlind  (496)kr 25,00020.04.2024 14:31:50
S
4730364
Julekort Jan Bergerlind  (492)kr 25,00020.04.2024 14:31:49
S
4724068
Julekort Gunnar Forsstrøm (Mittet 6802) st. 1971kr 20,00025.04.2024 11:55:41
S
4717151
Julekort Harald Wiberg (Gerhards kunstfor. Leksand)kr 20,00021.04.2024 12:34:50
S
4710452
Julekort sign. Cordsen (svensk utgave) datert 1961kr 20,00026.04.2024 21:34:45
S
4691679
Julekort Stina Broomê (Svensk utgave) st. 1987kr 20,00025.04.2024 19:20:14
S
4650673
Rembrandt.  - Jeune femme.kr 15,00022.04.2024 09:12:17
S
4646142
Juelkort Leif Holmquistkr 20,00025.04.2024 09:29:12
S
4628189
Carlo Dolci - Vergine col Bambino.  - Roma.kr 20,00023.04.2024 11:08:02
S
4620342
Hunting Dogs and Game. - Francois Desportes.kr 10,00022.04.2024 09:21:53
S
4607116
Gratulasjonskort E.Hanssons ?? (u.utgivardata)kr 25,00022.04.2024 03:47:44
S
4598558
Frans Hals - Offiserer og underoffiserer.  (1639)kr 10,00020.04.2024 20:07:35
S
4588861
Hans Tucher, Patrizier.kr 10,00023.04.2024 18:24:43
S
4588818
kr 5,00023.04.2024 16:34:18
S
4563231
'Trollkort' signert Ulf Larsson (Grako 23662-1) st.1979kr 20,00023.04.2024 04:31:34
S
4541246
Påskekort (made in Canada) udatertkr 20,00024.04.2024 09:47:21
S
4530299
Finsk julekort sign.RAIVIO (Norsk Arbeid 522)kr 25,00020.04.2024 07:48:17
S
4527595
Julekort Suzanne Lassen (Stenders) m julemrk 1946kr 20,00026.04.2024 02:34:31
S
4527592
Julekort Illa Winkelhorn (u.utgivardata) datert 1974kr 20,00026.04.2024 02:34:31
S
4527590
Julekort Illa Winkelhorn (Stenders) st. Oslo 1988kr 20,00026.04.2024 02:34:30
S
4515953
Julekort Stina Broome (Oppi 7615) datert 1982kr 20,00020.04.2024 08:32:45
S
4515781
Aina Stenberg; folkedrakt Skåne (Eskil Holm, Sth)kr 25,00020.04.2024 08:32:44
S
4515774
Aina Stenberg; folkedrakt Östergötland (E Holm, Sth)kr 25,00020.04.2024 08:32:43
S
4515769
Aina Stenberg; folkedrakt Uppland (Eskil Holm, Sth)kr 25,00020.04.2024 08:32:42
S
4515765
Aina Stenberg; folkedrakt Västergötland (E Holm, Sth)kr 25,00020.04.2024 08:32:42
S
4515761
Aina Stenberg; folkedrakt Västergötland (E Holm, Sth)kr 25,00020.04.2024 08:32:41
Forrige 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  +Neste