2

Frimerker

ID  Kolonne sortert i synkende rekkefølge

S
5018177
Norge FDC 1970-1979
Norske trær,  Norge FDC NK 792-94 (40350)kr 3,00130.04.2024 20:50:00
S
5018176
Norge FDC 1970-1979
Kystfart,  Norge FDC NK 795-98 (40349)kr 3,00130.04.2024 22:49:00
S
5018175
Norge FDC 1970-1979
Fisk og fiske,  Norge FDC NK 799-800 (40348)kr 3,00130.04.2024 21:47:00
S
5018174
Norge FDC 1970-1979
Flyktning 71,  Norge FDC NK 670-71 (40347)kr 3,00030.04.2024 20:44:00
S
5018167
Norge FDC 1990-1999
FDC 1991 NK1131-32 Julefrimerker vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018165
Norge FDC 1990-1999
FDC 1991 NK1117-18 Norden IX vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018163
Norge FDC 1990-1999
FDC 1991 NK1127-30 Posthorn vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018162
Norge FDC 1990-1999
FDC 1991 NK1113-14 Kristiansand vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018161
Norge FDC 1990-1999
FDC 1991 NK1115-16-Redningsselskapet vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018160
Norge FDC 1990-1999
FDC 1991 NK1119-22 (BL14) Frimerkets Dag vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018159
Norge FDC 1990-1999
FDC 1991 NK1110 Verkstedindustrier vigne NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018158
Norge FDC 1990-1999
FDC 1991 NK1111-12 Europa XXIII vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018157
Norge FDC 1990-1999
FDC 1991 NK1108-09 Norsk fauna vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018154
Norge FDC 1990-1999
FDC 1992 NK1161-62 Julefrimerker vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018153
Norge FDC 1990-1999
FDC 1992 NK1156-60 Posthorn vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018151
Norge FDC 1990-1999
FDC 1992 NK1150-53 (BL17) Glasskunst vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018150
Norge FDC 1990-1999
FDC 1992 NK1149 HARALD vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018148
Norge FDC 1990-1999
FDC 1992 NK1147-48 Molde/Kr.Sund vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018147
Norge FDC 1990-1999
FDC 1992 NK1145-46 Europa XXIV vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018144
Norge FDC 1990-1999
FDC 1992 NK1143-44 Sevilla Utstilling vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018143
Norge FDC 1990-1999
FDC 1992 NK1139-42 (BL16) OL-vinnere vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018142
Norge FDC 1990-1999
FDC 1992 NK1137-38 Orkideer vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018141
Norge FDC 1990-1999
FDC 1992 NK1133-36 Harald/Sonja vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018140
Norge FDC 1990-1999
FDC 1993 NK1180-81 HARALD vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018139
Norge FDC 1990-1999
FDC 1993 NK1172-73 Norden X vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018138
Norge FDC 1990-1999
FDC 1993 NK1178-79 Sportsutgave vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018137
Norge FDC 1990-1999
FDC 1993 NK1176-77 Hurtigruten vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018136
Norge FDC 1990-1999
FDC 1993 NK1174-75 Edvadr Grieg vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018135
Norge FDC 1990-1999
FDC 1993 NK1163-64 Sommerfugler Vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018134
Norge FDC 1990-1999
Norge FDC (2650) Kompl. set FDC’er 1991. Se bilde.kr 25,00020.04.2024 22:22:00
S
5018133
Norge FDC 1990-1999
FDC 1993 NK1165-67 Harald/Sonja vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018132
Norge FDC 1990-1999
FDC 1993 NK1168-71 (BL18) vignet NFDCSkr 9,00028.04.2024 19:00:00
S
5018130
Etter 1999 Nk 1382 -
Postfrisk ** Personlig frimerke Lokomotivkr 14,00029.04.2024 18:30:00
S
5018129
Frankrike stemplet
Frankrike st. (2649) Diverse merker. Se bilde.kr 2,00020.04.2024 22:05:00
S
5018128
Frankrike stemplet
FRANKRIKE. AFA 4a. PENT STEMPLA.   (300,-)kr 1,00007.05.2024 20:06:00
S
5018125
Frankrike stemplet
Frankrike st. (2648) Diverse merker. Se bilde.kr 2,00020.04.2024 21:56:00
S
5018122
Norge FDC 2000-2009
Postens Gullbrev nr. 02/2007kr 15,00029.04.2024 21:33:00
S
5018120
Frankrike stemplet
Frankrike st. (2647) Diverse merker. Se bilde.kr 2,00020.04.2024 21:50:00
S
5018117
Norge FDC 2000-2009
Postens Gullbrev nr. 01/2007kr 15,00029.04.2024 21:06:00
S
5018116
Frankrike stemplet
Frankrike st. (2646)  Diverse merker. Se bilde.kr 2,00020.04.2024 21:18:00
S
5018114
Etter 1999 Nk 1382 -
Vardø + Hammerfest by jubileumkr 5,00022.04.2024 21:16:00
S
5018113
Etter 1999 Nk 1382 -
Julemerker x 2 kr 1,00022.04.2024 21:16:00
S
5018112
Etter 1999 Nk 1382 -
3 søte katter + flott Gjeitkr 5,00022.04.2024 21:15:00
S
5018111
Etter 1999 Nk 1382 -
Elektriske Spor Veier X 2kr 5,00022.04.2024 21:14:00
S
5018110
Miniatyrark
Komplett Miniark  VM Ski 2011kr 25,00022.04.2024 21:14:00
S
5018109
Miniatyrark
Komplett Miniatyrark  Norges Fotball forbund 100 årkr 25,00022.04.2024 21:13:00
S
5018108
Miniatyrark
Komplett Miniatyrark   Bilder fra Hverdagen  1999kr 25,00022.04.2024 21:13:00
S
5018107
Etter 1999 Nk 1382 -
POSTHORN x 5 stk kr 1,00022.04.2024 21:12:00
S
5018106
Etter 1999 Nk 1382 -
POSTHORN x 8 stkkr 1,00022.04.2024 21:11:00
S
5018105
Etter 1999 Nk 1382 -
POSTHORN x 8 stkkr 1,00022.04.2024 21:10:00
S
5018103
Etter 1999 Nk 1382 -
Rednings selskapet 100 år  1 x 27 kr+ 1 x 3,20kr 1,00022.04.2024 21:10:00
Forrige- 10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  +Neste