2

Frimerker

ID  Ingen

S
4670268
Mecklenburg-Schwerin
Mecklenburg-Schwerin MI 3, stpl Berger BPP bakkr 1 200,00019.04.2024 19:20:26
S
4670216
Helgoland
Helgoland MI 1I *kr 1 200,00020.04.2024 04:16:27
S
2178874
Tyske stater
Helgoland MI 1I *kr 1 200,00019.04.2024 08:01:10
S
4857875
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK 48 Ia+b og II ** 4-blokker av alle tre nyansene.kr 1 200,00005.05.2024 22:33:58
S
4609636
Tyskland: Okkuperte områder WWII
Laibach MI 45-60 kpl serie */**kr 1 170,00029.04.2024 14:06:43
S
4607390
Øvrig Tyskland
Unna MI 1-3 kpl serie ** stpl Mkr 1 080,00026.04.2024 13:23:55
S
4680054
Hannover
Hannover MI 18 (*), stpl W. bakkr 1 080,00026.04.2024 14:39:43
S
5013932
Løve II (NK 141-154)
NK 149, 35 øre Løve Postfrisk XXkr 1 050,00019.04.2024 09:41:00
S
4679790
Braunschweig
Braunschweig MI 2kr 1 050,00026.04.2024 12:58:29
S
4607325
Øvrig Tyskland
Meissen MI 2-21 kpl serie ** stpl Richterkr 1 050,00026.04.2024 12:19:41
S
4616312
Zara MI 38kr 1 050,00022.04.2024 08:49:18
S
4913997
Zones: American Zone 1948-49
Amerikansk-britisk sone MI 103I-105I BL1kr 1 050,00025.04.2024 13:32:33
S
4760138
Tyskland: Okkuperte områder WWI
Oberschlesien MI 30-40 kpl serie m/stpl Dr. Müller bakkr 1 050,00018.04.2024 16:19:54
S
4656794
Kiautschou
Kiautschou MI 28-37 kpl serie */**kr 1 030,00026.04.2024 12:09:00
S
2766698
Ark, arkdeler
NK 510 i helark **. HK.-verdi 5.000,-.kr 1 000,00021.04.2024 04:56:06
S
3620367
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK 14 Y * Luxus letthengslet merke. HK=1600+kr 1 000,00026.04.2024 11:49:52
S
3852845
Finnmark prakt & lux
NK 183 flott Hammerfest 14VI37kr 1 000,00018.04.2024 15:48:58
S
3620629
1909 - 1945 Nk 96 - 344
NK 107 ** Luxus postfrisk 4-bl. Uvanlig som 4-bl, se NKkr 1 000,00026.04.2024 16:20:55
S
1724955
1909 - 1945 Nk 96 - 344
(B) NK 125 i 4.-blokk**/*. HK.-verdi 3.010,-kr 1 000,00019.04.2024 18:19:01
S
1139980
Norge FDC før 1970
NK 223-24 FDC Nordkapp II. Stempelvignett 3. Gr 8. HK=1900kr 1 000,00021.04.2024 22:46:23
S
1724966
1909 - 1945 Nk 96 - 344
(B) NK 144 i 4.-blokk**/*. HK.-verdi 2.935,-. kr 1 000,00019.04.2024 18:19:01
S
3781728
Årssett og minneblokker
Postverkets årsett 2000-2004 komplett. HK=3745kr 1 000,00017.04.2024 22:32:18
S
1641011
Marginalblokker
(B) NK 81* i 4.-blokk med marg marts 1907kr 1 000,00019.04.2024 14:38:36
S
3621895
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK 85  I ** Prima postfrisk. HK=2300kr 1 000,00026.04.2024 22:22:15
S
1642295
1909 - 1945 Nk 96 - 344
(B) NK 105 i 4.-blokk **. HK.-verdi 2.600,-.kr 1 000,00018.04.2024 23:48:52
S
3625326
Norge FDC før 1970
NK 223-24 FDC Nordkapp II m/ stempelvignett 3. Grad 8kr 1 000,00028.04.2024 20:16:52
S
1178637
Ark, arkdeler
NK 16 II a**. Blokk a 15 merker. HK.-verdi 2.070,-kr 1 000,00019.04.2024 13:22:33
S
3983710
Norge FDC før 1970
NK 466 FDC Vignett 1. NKS. Grad 5 i Brænne. HK=1400+kr 1 000,00017.04.2024 22:47:54
S
838399
Oslo prakt & lux
NK 91 nær rettvendt Christiania 4 X 09kr 1 000,00019.04.2024 13:17:00
S
4788076
Norge FDC før 1950
NK 260 FDC 4-blokk på konv fra Postverkets Frimerkesalgkr 1 000,00020.04.2024 18:36:31
S
838414
Oslo prakt & lux
NK 93 sideveis Kristiania -5 IX 13 (?)kr 1 000,00019.04.2024 13:17:01
S
4788634
Tjeneste porto & returmerker
Samling NK T1-137 ** komplett - 5 merker. HK=4023kr 1 000,00005.05.2024 19:32:56
S
916193
Bypost
Tønsberg Schøyen/Aune 2, 3a, 3b, 4, 5, 8, 9, 10** 4.-blkr 1 000,00019.04.2024 11:49:16
S
4724545
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK 68 ** Luxus postfrisk merke. HK 1700+kr 1 000,00001.05.2024 14:36:42
S
4728657
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK 56a * Pent hengslet merke. En litt kort tg. HK 2600kr 1 000,00003.05.2024 10:59:58
S
4230576
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK 89 ** Prima postfrisk merke. HK=2100kr 1 000,00018.04.2024 05:21:57
S
4221588
Norge FDC før 1970
NK 223-24 FDC Stemplevignett 3. Grad 8 i Brænne. kr 1 000,00021.04.2024 19:48:05
S
4221593
Norge FDC før 1970
NK 279/84 FDC Logo vignett Asker Krise og Forsyn... kr 1 000,00021.04.2024 19:48:06
S
4221870
Norge FDC før 1970
NK 410 FDC Haakon Tekstvignett 1. Gr 5. HK=2000+kr 1 000,00021.04.2024 21:17:50
S
4459684
Norge FDC før 1970
NK 375 FDC Tekstvignett 1. Grad 6 i Br. HK=1400++kr 1 000,00017.04.2024 00:34:48
S
4857386
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK 82 ** Luxus postfrisk 4-blokk. HK=1800++kr 1 000,00017.04.2024 21:33:14
S
522869
1909 - 1945 Nk 96 - 344
NK 274-92 V-merker uten vannmerkekr 965,00023.04.2024 09:18:51
S
4678620
Thurn & Taxis
Thurn & Taxis MI 25kr 960,00026.04.2024 12:56:44
S
4609635
Laibach MI 28 **kr 960,00029.04.2024 14:06:42
S
1733882
Franske kolonier
Canal Maritime de Suez MI 1 *kr 950,00019.04.2024 08:52:06
S
1245061
Ark, arkdeler
NK 107 i 7er blokk*/**. 5 merker **. HK.-verdi 2.200,-kr 900,00019.04.2024 13:31:15
S
4483323
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK 34 ** Prima postfrisk merke. HK=1800kr 900,00008.05.2024 20:23:12
S
1304380
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK 7 med uskarpt stempel. HK.-verdi 4000,-.kr 900,00019.04.2024 14:41:16
S
4561791
Norge FDC før 1970
NK 357-58 Pent FDC 55 og 80 ø Løve. HK=1500kr 900,00002.05.2024 20:07:58
S
2127171
1909 - 1945 Nk 96 - 344
NK 104**. HK.-verdi 2.100,-. kr 900,00019.04.2024 17:02:49
S
4289434
Norge FDC før 1970
NK 357-58 FDC st Oslo på konv fra Postverket. HK=1500+kr 900,00027.04.2024 13:05:19
Forrige- 10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  +Neste