2

Frimerker

ID  Ingen

S
5014779
Norge FDC 1980-1989
FDC NK 857-858 Vignett Viking Reklamebyråkr 105,00222.04.2024 21:32:00
S
5011832
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK 56-58. PEN FULLSTEMPLA SERIE.  (240,-)kr 105,001118.04.2024 20:06:00
S
5006426
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
(1172)  Nk. DIV:  LUXkr 100,00121.04.2024 18:01:00
M
4877252
Album
Samlerhusets blå perm med kassett. Som ny!kr 100,005 stk igjen
M
2506048
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 1713. **. 4x A-Innland   Personlig Frimerke VI - Blåveis,NOK 100,004 stk igjen
M
2926946
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 2011-14 Postfrisk 4-stripe, Sykler. Fra 100-rullkr 100,003 stk igjen
M
3546688
Snorre 1941 til Landshjelp II (NK 294-329)
NK   319-321 Landshjelp I garantistpl Engerkr 100,001 stk igjen
S
5010304
Buskerud prakt & lux
Nk 1366-73 II.  Småark.  Flattum B 08.12.99.kr 100,00123.04.2024 19:20:00
S
5014770
Oppland prakt & lux
NK 261-71,73. PENT LETT/FULLSTEMPLA.  (1075,-)kr 100,00107.05.2024 20:03:00
S
4854323
Norge FDC 1950-1959
Norge FDC Haakon øremerker 2.1.1956. Vignett 1kr 100,00119.04.2024 05:55:42
M
3546689
NK   322-34 krigsforlis, garantistpl Aunekr 100,004 stk igjen
S
5010093
Grønland: Pakkeportomerker
GRØNLAND. PP.16. PENT STEMPLA.  (425,-)kr 100,00118.04.2024 20:05:00
M
2506014
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 1667. **. 4x A-Innland   Personlig Frimerke IV, HalvhefteNOK 100,002 stk igjen
S
4983505
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK92 - PENT MERKE MED PAKKEPOSTSTEMPLERkr 100,00117.04.2024 19:58:54
M
3546676
Luftpost 1927 til Portoprovisorier (NK 155-171)
NK   163-171 Portoprovisorie stempletkr 100,004 stk igjen
S
5010056
Øvrige Vest Europa
EUROPA. DOBBEL-PLANSJE+LITEN PLANSJE.kr 100,00118.04.2024 20:04:00
M
2505991
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 1634-36, BL 32. **. A- I+E+V   Motorsport Vinterrally, MiNOK 100,003 stk igjen
M
4824377
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 2073-2076, Kongelige Jubileer postfrisk XX kr 100,002 stk igjen
M
3546808
Tjeneste porto & returmerker
NK   Tj 59-66 Off Sak VI nye verdier Postfrisk XXkr 100,003 stk igjen
S
4981846
Øvrig Norge prakt & lux
TM. 15  TØNSBERG-HÅØYA  Vf. gr. 8  21-4-39kr 100,00123.04.2024 20:25:49
M
2505940
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 1581-82 x1 Type I **. Norske Fyrtårn I, HalvhefteNOK 100,001 stk igjen
S
4980814
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK86 - STEMPLET MERKEkr 100,00119.04.2024 19:58:48
S
4984607
Trykningsdato bruksmerker
4-blokk  trykke dato  kr 100,00123.04.2024 13:30:00
S
4918340
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK 52+55 * Pene merker med god lim, hengslet og småfeilkr 100,00102.05.2024 18:46:29
M
4824378
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 2077, 90 kr Posthorn  postfrisk XX kr 95,001 stk igjen
M
3546477
Dronning Maud 1939 til Nansen II (NK 225-236)
NK   229-232 Kronemerker Løve postfrisk XXkr 95,009 stk igjen
M
4376539
Etter 1999 Nk 1382 -
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge/2020-21 FIL.jpegNOK 95,002 stk igjen
S
5015562
Øvrig Tyskland
God samling med Zoner både **/ust. (960)kr 95,00616.04.2024 22:36:00
M
4827255
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 2011-2014, Sykkel postfrisk XX kr 90,001 stk igjen
S
5014954
1855 - 1908 Nk 1 - 95
NK83, 75,74,16 USTEMPLETkr 90,00123.04.2024 19:00:00
M
2926896
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 1999-2000 Par Postfrisk. Antarktiskr 90,002 stk igjen
S
5016311
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
Vinbrev 1844 med to priscuranter til Grimstad fra Cettekr 90,00114.05.2024 09:53:00
M
2926937
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 2009-10 Postfrisk Par. Sohlberg 150 år 2019kr 90,003 stk igjen
M
4827268
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 2032-2035,  Frimerkehund postfrisk XX kr 90,002 stk igjen
S
5015757
Sogn og Fjordane Brev & Hjemstedsfilateli
P32 Hotel Turtagrø st. TURTEGRØ 1908, til Kristianiakr 90,00119.04.2024 20:24:00
M
4823260
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 1815-1817,  Turist postfrisk XX kr 90,002 stk igjen
M
4034712
Petter Dass til Haakon VII Provisorie (NK 370-410)
NK   404-406 Garborg Postfrisk XX 4 blkr 88,002 stk igjen
M
4827100
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 1899-1902,  Røde Kors    postfrisk XX kr 86,002 stk igjen
S
5014999
Øvrig Tyskland
Zonen - Godt lot - AFA 1020 NOKkr 86,00417.04.2024 21:22:00
M
4823248
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 1794-1797, 4 Stripe Postfrisk XX kr 85,002 stk igjen
M
3546487
Luftpost 1937 til Nordkapp II (NK 212-224)
NK   217-219 Turist I postfrisk XXkr 85,008 stk igjen
S
5017971
Akershus prakt & lux
JULEFRIMERKER 2022. LUX SANDVIKA 2. 1.DAGENkr 85,00121.04.2024 21:51:00
M
3947893
Posthorn og Løve med vannmerke 1937 (NK 197-211)
NK   201y, 7 øre posthorn postfrisk XX 4 blkr 85,001 stk igjen
M
3546570
Posthorn 1920-29 (NK 118-125)
NK   124, 30 ø posthorn  postfrisk XXkr 85,001 stk igjen
S
5017658
Bremen
Nr. 1 - AFA 3520 NOK - Prøvetkr 85,00419.04.2024 22:53:00
S
5015377
Hordaland prakt & lux
NK 326. PRIMA=ONARHEIM 1 XII 44=kr 85,00907.05.2024 20:04:00
M
4376543
Etter 1999 Nk 1382 -
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/norge/2022-23 FIL.jpegNOK 80,003 stk igjen
M
2506001
Etter 1999 Nk 1382 -
NK 1649-50. **. 2x A-Verden   Turistmerker 2007, ParNOK 80,006 stk igjen
M
4756917
NK   374 Røde Kors Type 3 stempletkr 80,001 stk igjen
S
5006297
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
(1136)  Nk.652 Naustbukta  LUXkr 80,00121.04.2024 18:01:00
S
5005295
Oslo prakt & lux
NK155I Oslo 14.02.39 PRAKT fingerbølstempelkr 80,00120.04.2024 17:30:00
Forrige 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  +Neste