116 798
26 597
256 515
640 589

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
England lots & samlinger
B12092020ID330F1JSVHHFSONDCO.JPGVICTORIA: Noen 100 merker i poser i boks. Et eldorado! Hotkr 251,00803.10.2020 13:01:00
1 kr Auksjon
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B12092020ID330F1NKAYMVCSIARZ.JPGSTOLPEMERKER: Sigarboks med 1000 (?) merker fra bo Hotkr 1 155,001603.10.2020 13:00:00

1 kr Auksjon
Øvrige Norske kunstnerkort
B20092020ID106307F1TUGUHJTAOYTU.jpgDamm 86 - julekort Nyekr 7,00427.09.2020 14:26:00
1 kr Auksjon
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B20092020ID106307F1MKOOQDTZODXO.jpgCarl Larsson - postgått med julemerke Sjømannsmisjonen Nyekr 1,00027.09.2020 13:56:00
1 kr Auksjon
Påskekort
B20092020ID106307F1XGLTQPBGOURO.jpgLisi Martin - en påskehilsen Nyekr 1,00027.09.2020 13:53:00
1 kr Auksjon
Julekort
B20092020ID106307F1KRKXDIKNAVLU.jpgNissebarn og gris og ekorn Nyekr 13,00427.09.2020 13:52:00
1 kr Auksjon
Julekort
B20092020ID106307F1UVZEOOXBTLDG.jpgBarn lager snømann - Sign. HC Petersen Nyekr 1,00027.09.2020 13:50:00
1 kr Auksjon
Julekort
B20092020ID106307F1DMFCXDMCUXWQ.jpgIngrid Elf - nissepar danser mens katten ser på Nyekr 1,00027.09.2020 13:49:00
1 kr Auksjon
Julekort
B20092020ID106307F1CYOSZVPWWDZX.jpgIngrid Elf - nisse og dompap Nyekr 1,00027.09.2020 13:48:00
1 kr Auksjon
Julekort
B20092020ID106307F1BUWCYVSBSULK.jpgIngrid Elf - nisse og gris Nyekr 13,00427.09.2020 13:47:00
1 kr Auksjon
Julekort
B20092020ID106307F1MBQPYWKHFWOT.jpgLisi Martin - nisse og jente Nyekr 1,00027.09.2020 13:45:00
1 kr Auksjon
Øvrige Norske kunstnerkort
B20092020ID106307F1PQYCGYKUHORX.jpgWimo - nisser med grøt Nyekr 1,00027.09.2020 13:18:00
1 kr Auksjon
Øvrige Norske kunstnerkort
B20092020ID106307F1LSSUZDQWROGU.jpgWimo - nisse på ski Nyekr 1,00027.09.2020 13:13:00
1 kr Auksjon
Øvrige Norske kunstnerkort
B20092020ID106307F1LZFMNNOWBEEQ.jpgWimo - nisse med ekorn Nyekr 1,00027.09.2020 13:03:00
1 kr Auksjon
Øvrige Norske kunstnerkort
B20092020ID106307F1HNSUAVJCQXLE.jpgWimo - nisse med lykt og sekk møter en dompap Nyekr 1,00027.09.2020 12:58:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
B08092020ID104483F1EEXQWYPMKXOG.jpgZINKSAMLING DANMARK  Nyekr 1,00021.09.2020 22:00:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
B08092020ID104483F1QKVUUFWSGRNV.jpg96 STYKKEN GAMLE DANSKE 10-ÖRINGER Nyekr 1,00021.09.2020 22:00:00
1 kr Auksjon
Lot, samlinger & partier
B08092020ID104483F1HTWIEFSQFPKJ.jpg192 STYKKEN GAMLE 5-ÖRINGER DANMARK  Nyekr 1,00021.09.2020 22:00:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29082019ID102905F1AEBWVNXRBCTS.JPGMunnharpe kr 15,00 Nyekr 1,00027.09.2020 09:41:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
1 kr Auksjon
Diverse
B29082019ID102905F1XNUGOPRKBRIH.JPGFarten Valen 1887-1952 kr 4,50 Nyekr 1,00027.09.2020 09:40:00
1 kr Auksjon
Diverse
B08072019ID102905F1NXVHFTHMFYFF.JPGNorske Sparebanker 150 år kr 0.80 Nyekr 1,00027.09.2020 09:29:00
1 kr Auksjon
Diverse brev
B18092020ID109022F1PRRIHQYGMOBS.JPGKonvolutter 1970-tallet, postgått Nyekr 1,00029.09.2020 23:10:00
1 kr Auksjon
Diverse brev
B18092020ID109022F1BURBUDLDYOMG.JPGKonvolutter 1980-tallet, postgått Nyekr 1,00029.09.2020 23:08:00
1 kr Auksjon
Diverse brev
B18092020ID109022F1NIUBUYLJJHWI.JPGKonvolutter 1980-tallet med julemerker eller lign. Nyekr 1,00029.09.2020 23:04:00
1 kr Auksjon
England
B18092020ID109022F1UBOTNEPQBKBK.JPGTrafalgar Square, postgått 1983 Nyekr 1,00129.09.2020 23:02:00
1 kr Auksjon
Diverse postkort
B18092020ID109022F1BFOKWNOYWSMP.JPGVATS Turistheim, enerett H. Strand. Nyekr 1,00029.09.2020 22:59:00
1 kr Auksjon
Julekort
B18092020ID109022F1QXVIRBVKPAAV.JPGJulekort med ekorn og fugler Nyekr 1,00029.09.2020 22:56:00
1 kr Auksjon
Julekort
B18092020ID109022F1OMFFGYJZHUDY.JPGJulekort, Aune 503387, stemplet 1985 Nyekr 1,00029.09.2020 22:54:00
1 kr Auksjon
Julekort
B18092020ID109022F1XUZJGQJSUFHN.JPGJulekort stemplet 1985 Nyekr 1,00029.09.2020 22:52:00
1 kr Auksjon
Julekort
B18092020ID109022F1HPCSHUWISHNI.JPGAune 3/1, stemplet Elverum og Bergen Nyekr 1,00029.09.2020 22:50:00
1 kr Auksjon
Julekort
B18092020ID109022F1GHJXPNCSJYVN.JPGMittet-kort 134/530J Nyekr 1,00029.09.2020 22:48:00
1 kr Auksjon
Julekort
B18092020ID109022F1VRJCHRVRRFKC.JPGAune kort N.503959, stemplet Bergen Nyekr 1,00029.09.2020 22:46:00
1 kr Auksjon
Julekort
B18092020ID109022F1DRDYPZBPICKD.JPGMittet-kort, stemplet ÅMOT 1986 Nyekr 1,00029.09.2020 22:41:00
1 kr Auksjon
Øvrige postkort
B18092020ID109022F1SSGTTYYONIXQ.JPGPostbrev stemplet ÅMOT 1985 Nyekr 1,00129.09.2020 19:46:00
1 kr Auksjon
Øvrige postkort
B18092020ID109022F1HHBZYMURCUWN.JPGBrevkort stemplet Kristiania 1924 Nyekr 1,00029.09.2020 19:44:00
1 kr Auksjon
Øvrige postkort
B18092020ID109022F1VROAFVOAKXJP.JPGBrevkort stemplet Kristiania 1928 Nyekr 1,00029.09.2020 19:43:00
1 kr Auksjon
Øvrige postkort
B18092020ID109022F1UABEQRLDAIPN.JPGBrevkort stemplet Skien 1905 Nyekr 1,00129.09.2020 19:41:00
1 kr Auksjon
Øvrige utenlandske kort
B18092020ID109022F1SIQRKVTQWJNO.JPGKort ustemplet USA Nyekr 1,00029.09.2020 19:36:00
1 kr Auksjon
Øvrige utenlandske kort
B18092020ID109022F1IBZLTSAEMDSU.JPGKort stemplet New Bedford Mass. 1939 Nyekr 1,00029.09.2020 19:30:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B18092020ID104050F1CBCVNNOXWQSX.JPGNK 1439 Nyekr 1,00030.09.2020 19:34:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B18092020ID104050F1PKFUTNMGWCDN.JPGNK 1449 Nyekr 1,00030.09.2020 19:33:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B18092020ID104050F1VGGUBPJHPMOJ.JPGNK 1448 Nyekr 1,00030.09.2020 19:33:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B18092020ID104050F1FTUDLPWERUPG.JPGNK 1464 Nyekr 1,00030.09.2020 19:32:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B18092020ID104050F1HKGIAGXCRSIP.JPGNK 1462 Nyekr 1,00030.09.2020 19:31:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B18092020ID104050F1FKCQUOSLIOOS.JPGNK 1461 Nyekr 1,00030.09.2020 19:31:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B18092020ID104050F1MYVUVYBZFKNG.JPGNK 1491 Nyekr 1,00030.09.2020 19:30:00
1 kr Auksjon
Øvrige utenlandske kort
B18092020ID109022F1VJRJUWRRIJRX.JPGKort stemplet Des Moines, IOWA 1957 Nyekr 1,00029.09.2020 19:29:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B18092020ID104050F1KWCYQTDDOXAT.JPGNK 1490 Nyekr 1,00030.09.2020 19:29:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B18092020ID104050F1ILVRNUUNYACN.JPGNK 1488 Nyekr 1,00030.09.2020 19:28:00