Lykkebrev og oblater
B10022020ID103360F1JXJFVGIVOIQJ.jpg"FDC" Lykkebrevet; st. Oslo 26.6.1964 Hotkr 58,00524.02.2020 13:42:00
Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B10022020ID103360F1CRLAKUFKEXRT.jpgANDSELV 22.5.1984 (9210)kr 20,00024.02.2020 13:35:00
Møre og Romsdal Brev & Hjemstedsfilateli
B10022020ID103360F1DNEDDGWKYYFY.jpgISFJORDEN 8.5.1979 (6320)kr 20,00024.02.2020 13:34:00
Lykkebrev og oblater
B27012020ID103360F1IMIKAMLTXFEK.jpgBrevmerke Polflyvning 1926 Amundsen/Ellsworth **kr 30,00124.02.2020 14:36:03
Lykkebrev og oblater
B27012020ID103360F1UJQIKVQJMIJH.jpgBrevmerke Røde Kors, signert Andreas Bloch *kr 30,00124.02.2020 14:36:03
Møre og Romsdal
B20012020ID102944F1IIHDEKQHCNQM.JPGÅlesund. Jugendbyen Kjøp nåkr 20,00024.02.2020 12:22:18
Møre og Romsdal
B20012020ID102944F1ELWJGOYFYEGG.JPGÅlesund Kjøp nåkr 20,00024.02.2020 12:22:18
Møre og Romsdal
B20012020ID102944F1GBRDKPDOZHYV.JPGÅlesund Kjøp nåkr 30,00024.02.2020 12:22:18
P. Lillo-Stenberg
B16122019ID103360F1RICHWHVFPCUP.jpgJulekort Paul Lillo Stenberg (Aune 88/0) st. 1966kr 20,00024.02.2020 14:35:24
Øvrige Norske kunstnerkort
B16122019ID103360F1VKDIEHJFHDLL.jpgGratulasjnskort (Norsk Arbeide 232)kr 20,00024.02.2020 14:35:23
Øvrige Norske kunstnerkort
B16122019ID103360F1ZYGFRFYEAXWJ.jpgGratulasjnskort (Mittet 131/023 K PMB) st. 1965kr 20,00024.02.2020 14:35:23
Øvrige Norske kunstnerkort
B16122019ID103360F1NSCQNHAEKQIM.jpgGratulasjnskort (Oppi 2131/8) st.Røyken 1965kr 20,00024.02.2020 14:35:23
Øvrige Norske kunstnerkort
B16122019ID103360F1HCVOGTOSEBCL.jpgGratulasjnskort (Oppi 2131/14) signert WM, st. 1965kr 20,00024.02.2020 14:06:41
Øvrige Norske kunstnerkort
B16122019ID103360F1BCLGWNIJOZRZ.jpgGratulasjondkort Å Brandvold (Børrehaug&Remen B 1521)kr 20,00024.02.2020 13:35:19
Øvrige Norske kunstnerkort
B16122019ID103360F1SUYNLVIMSTQM.jpgGratulasjonskort ('1009') st.Grorud 1047, signert!kr 20,00024.02.2020 13:35:18
Øvrige Norske kunstnerkort
B16122019ID103360F1INYZOVGALROU.jpgGratulasjonskort (Mittet 131/011 14) datert 1956kr 20,00024.02.2020 13:35:18
Øvrige Norske kunstnerkort
B16122019ID103360F1HSKRNARRKVYM.jpgGratulasjonskort (Oppi 2005/10) st. 1942kr 20,00024.02.2020 13:35:18
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B02122019ID103360F1ANAWXUITFJLE.jpgLUNDEGREND 15 9 1956 (5690)kr 20,00024.02.2020 12:05:22
Sogn og Fjordane Brev & Hjemstedsfilateli
B02122019ID103360F1NPBYAJDSYHNQ.jpgSØRBØVÅG 11 VI 1953 (5944)kr 25,00024.02.2020 12:05:22
Hedmark Brev & Hjemstedsfilateli
B02122019ID103360F1ROMQHVTNNPKJ.jpgGJESÅSEN 3.2.1949 (2280)kr 20,00024.02.2020 12:05:22
Telemark Brev & Hjemstedsfilateli
B02122019ID103360F1HVOQKASKNQDM.jpgFEN 10.11.1958 (3747)kr 20,00024.02.2020 12:05:22
Finland stemplet
2015B100931F1ZNBMZCDPBVCW.JPGFinland 1942 Postbygget i Helsinki (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00024.02.2020 13:05:21
Ungarn
B100931F1YRJFQLZW.JPG90% rabatt: Ungarn 2003 Medlem av EU (Postfrisk) Kjøp nåkr 2,00024.02.2020 13:05:00
B02122019ID103360F1YWCBIERGWETC.jpgÅndalsnes 20 VII 1938 (6300)kr 20,00024.02.2020 12:05:22
Jernbanepost
B02122019ID103360F1HFJMEVXUJAMD.jpgSørlandsbanen B III 21.4.1955kr 20,00024.02.2020 12:05:22
Europa CEPT & Europautgaver
B06102019ID100931F1SHCSHVUOAKDO.JPGMoldova 1996 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 9,00024.02.2020 12:22:16
Europa CEPT & Europautgaver
B07102019ID100931F1MHCMOHNETLEG.JPGIsland 2002 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 70,00024.02.2020 14:50:17
Europa CEPT & Europautgaver
B07102019ID100931F1LKTIOBBINRWL.JPGIrland 2002 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 11,00024.02.2020 14:50:17
Europa CEPT & Europautgaver
B07102019ID100931F1WOUOTSHRBDQB.JPGHellas 2002 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 38,00024.02.2020 14:50:17
Europa CEPT & Europautgaver
B07102019ID100931F1MECVQYCUYRAB.JPGGrønland 2002 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 7,00024.02.2020 14:50:17
Europa CEPT & Europautgaver
B07102019ID100931F1UBNCEPNJUQSB.JPGGeorgia 2002 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 60,00024.02.2020 14:50:17
Europa CEPT & Europautgaver
B07102019ID100931F1VRPVRKVFVPJQ.JPGFrankrike 2002 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 3,00024.02.2020 14:50:17
Europa CEPT & Europautgaver
B07102019ID100931F1OLMMWMOBDGCG.JPGFinland 2002 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 3,00024.02.2020 14:50:17
Europa CEPT & Europautgaver
B07102019ID100931F1MAPUYEWHZBOK.JPGMalta 2001 Europa Cept (Postkort/Helsak) Kjøp nåkr 6,00024.02.2020 13:50:19
Europa CEPT & Europautgaver
B07102019ID100931F1COYMLYMGPMGF.JPGIsland 2001 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 7,00024.02.2020 13:50:19
Europa CEPT & Europautgaver
B07102019ID100931F1WDNHVUFOKAVU.JPGIsland 2001 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 70,00024.02.2020 13:50:19
Europa CEPT & Europautgaver
B07102019ID100931F1KOCZJYIIOCAH.JPGHellas 2001 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 30,00024.02.2020 13:50:19
Europa CEPT & Europautgaver
B06102019ID100931F1TUILVLHBQHKF.JPGBulgaria 1998 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 7,00024.02.2020 12:21:41
Europa CEPT & Europautgaver
B06102019ID100931F1NSHLHRVSNQYJ.JPGFærøyene 1996 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nåkr 8,00024.02.2020 12:21:41
Mynter øvrige Amerika
B30092019ID100931F1MNSJNWJSWTBX.JPG1971 Mexico 5 Centavos (ME01) Kjøp nåkr 1,00024.02.2020 14:50:56
Div mynter Europa
B30092019ID100931F1UTKFLOZYWMSF.JPG1957 Luxembourg 20 Centimes (LU02) Kjøp nåkr 2,00024.02.2020 14:50:56
Mynter Asia
B30092019ID100931F1LSYGECOTCIFB.JPG2010 Kuwait 10 Fils (KU01) Kjøp nåkr 3,00024.02.2020 14:50:56
Mynter Asia
B30092019ID100931F1UEYHUQFWNLDI.JPG1997 Korea Syd 100 Won (KO02) Kjøp nåkr 5,00024.02.2020 14:50:55
Mynter Asia
B30092019ID100931F1GVYISXKGLUCN.JPG1982 Korea Syd 50 Won (KO01) Kjøp nåkr 3,00024.02.2020 13:51:56
Div mynter Europa
B30092019ID100931F1NPCXEWOLTVVQ.JPG1982-83 Jugoslavia 10 Dinarer (JU12) Kjøp nåkr 3,00024.02.2020 13:51:01
Div mynter Europa
B30092019ID100931F1MAQNHYHSVZGU.JPG1972-80 Jugoslavia 10 Dinarer (JU11) Kjøp nåkr 5,00024.02.2020 13:51:01
Telemark
B22092019ID102944F1TKSKIVQLETRC.JPGTelemark. Dyre Vaas Myllargutmonument Kjøp nåkr 20,00024.02.2020 13:38:47
Telemark
B22092019ID102944F1NGXACRTFLBNR.JPGRjukanfossen - 116 m. Kjøp nåkr 15,00024.02.2020 13:38:47
Telemark
B22092019ID102944F1MHEZYPELGAMA.JPGRjukanfossen Kjøp nåkr 15,00024.02.2020 13:38:47
Telemark
B22092019ID102944F1QMOTLOZUUMOJ.JPGTelemark. Parti ved Kvitavatn, Rjukan, mot Gaustatoppen Kjøp nåkr 30,00024.02.2020 13:38:47

Forrige   1  2  3  4    Neste

Sist oppdatert: 24.02.2020 12:04:24