118 080
49 117
254 109
631 377

Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B04012019ID99871F1ORFHQYZHCNQO.JPGKonferance 1962, Norge brev (14456)kr 10,00103.08.2020 13:41:59
Norge FDC 1980-1989
B27112018ID99871F1VKYDWOWKIYUQ.JPGEuropa, Norge FDC NK 933-34 (14237)kr 3,00103.08.2020 13:41:59
Norge FDC 1980-1989
B27112018ID99871F1NHWUNVWDAHWJ.JPGKommunikasjonsår, Norge FDC NK 935-36 (14236)kr 3,00103.08.2020 13:41:59
Telemark
B06072020ID103328F1MBPNSJUQFKOD.JPGRjukan. Krossobanen. Gaustatoppen i bakgrunnenkr 3,00103.08.2020 13:36:32
1 kr Auksjon
Norge FDC 1980-1989
B27072020ID106915F1NCZWWSZLXXAW.JPGFDC NK 938 Jonas Lie 50 år.kr 1,00103.08.2020 13:36:00
Rogaland
B13072020ID103328F1VSIGUCPMGNKB.JPGVestkarmøy. Vestfoto kr 3,00103.08.2020 13:35:23
1 kr Auksjon
Norge FDC 1980-1989
B27072020ID106915F1HPXKLXYVUAGO.JPGFDC NK 939-40 Nord Norske Båttyper.kr 1,00103.08.2020 13:33:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B05052020ID103360F1NLVLBDHEZZRX.jpgChr.Kittelsen: Julekort (Aune 161/11) st.Namnå 1965kr 25,00103.08.2020 12:35:24
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09062020ID100704F1MYUXLDMRENFG.JPG14490. Nk 865-68. Norwex 80 III Blokk 3 **kr 10,00103.08.2020 12:21:41
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09062020ID100704F1TTUBWLVRZOIX.JPG14481. Nk 799-80. Fisk og fiske **kr 3,00103.08.2020 12:21:03
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09062020ID100704F1SGBBNPVEUBDV.JPG14482. Nk 803-05. Aslak Bolts bibel ** kr 3,00103.08.2020 12:21:03
Island stemplet
B02012016ID100496F1YHSPYUVOPXUX.JPGIsland 1968 AFA 425-26 Uavhengighetkr 10,00103.08.2020 12:20:56
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09062020ID100704F1FXRFDSXSZDDJ.JPG14478. Nk 790. Europa XI - landskap 1,25 kr par ** kr 3,00103.08.2020 12:20:22
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09062020ID100704F1CSYKGAYXKVCB.JPG14477. Nk 787-89. Byggverk I **kr 4,00103.08.2020 12:20:22
Norge FDC 1990-1999
B15072020ID99871F1LKYGYBLUMGWP.JPGSvalbard, Norge FDC NK 1251-52 (20992)kr 4,00103.08.2020 12:07:48
Norge FDC 1970-1979
B10072020ID99871F1QMKVNKHMCTPV.JPGVenskap 75, Norge FDC NK 760 (20881)kr 3,00103.08.2020 12:07:31
Frimerke- og Automathefter
B10072020ID99871F1NMREYXGCWKKD.JPGFyrtårn, Norge hefte NK 1581-82 (20827)kr 10,00103.08.2020 12:07:31
Norge FDC 1990-1999
B15072020ID99871F1VVLLOURNIXFR.JPGHøyverdi, Norge FDC NK 1218 (21006)kr 4,00103.08.2020 12:07:30
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09062020ID100704F1MBKSKKOALTHP.JPG14463. Nk 631. Kronemerke Olav V 20 kr **kr 18,00103.08.2020 12:05:56
Norge FDC før 1970
B26052020ID99871F1HQSMYEULLRPJ.JPGEFTA, Norge FDC NK 585-86 (20113)kr 5,50303.08.2020 11:53:20
Norge FDC 1980-1989
B03072020ID99871F1PMDUQJPDPWUE.JPGFrimerkets Dag 1981, Norge FDC NK 895-96 (20721) 2kr 5,00103.08.2020 11:53:06
Oslo
B16052018ID106462F1JRQMNVXZKCLR.JPG17 mai-Norges Nasjonaldag-Normann A-367-kr 35,00103.08.2020 11:05:59
DDR postfrisk & ustemplet
B24072020ID103360F1LGOWTOBMEDLJ.jpgFH DDR 1985; Sozphilex'85 **kr 20,00103.08.2020 11:02:00
Asia - FDC og brev
B24072020ID103360F1XKRCRJERDSEQ.jpgBrevkort Japan; lot (2 stk) ca. 1940kr 20,00103.08.2020 10:59:00
Tog, Bil & båt
B27072020ID56684F1NXWDQINRQQFF.JPGSkip MS Sagafjord 1. turkr 10,00103.08.2020 10:58:00
Oppland Brev & Hjemstedsfilateli
B27072020ID56684F1FLTDRYIELEPD.JPGVestre Gausdal A. 1994kr 10,00103.08.2020 10:55:00
Norge FDC før 1970
B27072020ID56684F1FGYSIQRCAUSK.JPGNK 479-80 Stemplet Moss kr 10,00103.08.2020 10:33:00
Norge FDC før 1970
B27072020ID56684F1EETPUBAKBMHC.JPGNK 502-503 Roald Amundsen Hotkr 151,00503.08.2020 10:30:00
Skip & maritimt
B06042020ID99908F1BJRDJFDIJIII.JPGN.K. 2419 Motorferjen "Peter Wessel"kr 10,00103.08.2020 09:01:29
Norge FDC før 1970
B19112017ID100931F1LFDCPYGSUCZN.JPG1966 NK 583-84 Birkeland & Eydekr 12,00103.08.2020 07:20:56
Vest-Agder prakt & lux
B27042020ID104500F1DFXDGWBMYCGR.JPGNK: T. 14 - Hidrasund - S8953kr 10,00103.08.2020 06:21:03
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B17022019ID49946F1PBLOBYCRWFKP.JPGNK70 pakkestemplet Kristianiakr 40,00103.08.2020 05:05:18
Norge FDC 1990-1999
B31122017ID100931F1KURJBZGLQPGF.JPG1999 NK 1348-49 Norsk oppfinnsomhetkr 6,00103.08.2020 04:36:03
Afrika - Postfrisk
B08122019ID106621F1BHCSJRHDHPOF.JPG##GUINEA BISSAU 2007 P.fr. Miniark (4) - SPACE##kr 24,00103.08.2020 02:37:24
Resten av verden - Postfrisk
B28032019ID106621F1SSIEJOTLFGGK.JPG##PAPUA N.G. 2008 P.fr. Miniark - ASARO MUDMEN LEGEND##kr 15,00103.08.2020 02:36:42
Afrika - Postfrisk
B16112019ID106621F1NPTNHVTTXXWR.JPG##ST. THOMAS & PRINCE 2008 P.f. Miniark - EGYPT##kr 12,00103.08.2020 02:36:40
Resten av verden - Postfrisk
B28032019ID106621F1SMOTQOGGUHSJ.JPG##PAPUA N.G. 2008 P.fr. Miniark - ASARO MUDMEN LEGEND##kr 10,00103.08.2020 02:36:31
Afrika - Postfrisk
B19022019ID106621F1JMVHFNKTERGP.JPG##MOZAMBIQUE 2002 P.fr. Sett - KINGS & QUEENS, EGYPT##kr 9,00103.08.2020 02:36:29
BRD stemplet
B03062018ID106621F1CPRDNDZSJTQH.JPG##TYSKLAND ca.60/70-tallet - 7 stk Stpl. -##kr 1,00103.08.2020 02:36:11
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10052020ID100704F1DSRBWTWLUSDT.JPG14188. Nk 570 Rondane ** kr 5,00103.08.2020 02:35:21
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10052020ID100704F1RWPZUQMDGSBG.JPG14176. Nk 536-37 Nord-Norge **kr 8,00103.08.2020 02:20:21
Afrika - Postfrisk
B03042019ID106621F1GNXNANIGZHCB.JPG##GUINEA BISSAU 2003 P.fr. Sett - EGYPT I##kr 11,00103.08.2020 02:07:37
Øvrige Vest Europa
B13102019ID106621F1BKPOOUMRCRQW.JPG##SEALAND 1970 P.fr. Miniark - NAVY TRANSPORT##kr 9,00103.08.2020 02:06:59
Øvrige Vest Europa
B13102019ID106621F1PJKWIHUMLJLJ.JPG##SEALAND 1970 P.fr. Miniark - SAIL SHIPS##kr 9,00103.08.2020 02:06:59
Afrika - Postfrisk
B06072019ID106621F1EPYLGXSKUGCO.JPG##GUINEA 1965 P.friskt Ark - SPACE II##kr 18,00103.08.2020 02:06:42

1855 - 1908 Nk 1 - 95
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/174000/174932.jpg8 I a, t.3 (*). Svært fargefrisk 4 sk Våpen I med mindre limkr 400,00103.08.2020 01:27:56
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10052020ID100704F1IEFCYNLILWNE.JPG14144. Nk 461. Olav V 50 øre olivengul **kr 12,00103.08.2020 01:20:19

Troms Brev & Hjemstedsfilateli
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/170000/170502.jpg354. Par stpl KPH GULLHOLM (5 pkt). Høyre merke defkr 30,00103.08.2020 01:07:31

Skipspost og luftpost
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/107000/107048.jpg502. Brev med 2 slag KPH M/S REIDULF sendt Danmarkkr 40,00103.08.2020 01:03:35
Fastpris
Island postfrisk & ustemplet
B31032020ID103331F1OXMKKFOSDHXE.JPGMonnyputt Island Postfriskt /ubrukt tene. 15aur Tag.14kr 30,00102.08.2020 23:44:22

Generert: 04.08.2020 01:58:14