116 621
28 947
256 327
642 643

Etter 1999 Nk 1382 -
B06012020ID102905F1NYTEHWNYDDWW.JPG4 stk Norsk Populærmusikk 2013kr 1,00026.09.2020 10:05:20
Øvrige Norske kunstnerkort
B08072020ID103360F1YUPRXTRXWCIM.jpgJulekort Chr.Kittelsen (Norsk Arbeide 529) datert 1942kr 25,00026.09.2020 10:05:59
P. Lillo-Stenberg
B08072020ID103360F1PMVGEDJTUVFH.jpgJulekort P.Lillo-Stenberg (JHK s 2431) st. 1947kr 25,00126.09.2020 10:05:58
P. Lillo-Stenberg
B08072020ID103360F1SXDORDRRHULD.jpgPåskekort P.Lillo-Stenberg (JHK s 503/1) st.1945kr 30,00126.09.2020 10:05:58
P. Lillo-Stenberg
B08072020ID103360F1VOEUCJIOHSPZ.jpgJulekort P.Lillo-Stenberg (Mittet W 50 K2) st. 1950kr 25,00026.09.2020 10:05:58
Fastpris
Island stemplet
B08052020ID103331F1FSDLNYULTCOF.JPGMonnyputt Island STENPLET 2003 abonentstenpelkr 3,00026.09.2020 09:06:04
Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
B18062020ID103360F1EYBSUBZPBSSD.jpgNK1962 st.Haugesund-Skanfil 12.6.2020kr 20,00026.09.2020 09:21:15
Øvrige Norske kunstnerkort
B18062020ID103360F1GKLIIMQSGMQT.jpgJulekort Cranner (Norsk Arbeide 474) st. Ås 1942kr 30,00026.09.2020 09:21:15
Øvrige Norske kunstnerkort
B18062020ID103360F1PSGQKEVJXULZ.jpgJulekort Milly Heegaard (Mittet s 2665) st. Oslo 1939kr 30,00026.09.2020 09:05:24
Øvrige Norske kunstnerkort
B18062020ID103360F1TJEJNWOUXXXC.jpgJulekort Milly Heegaard (Børrehaug&Rønning B 126)kr 20,00026.09.2020 08:23:01
Norge FDC 1990-1999
B24052020ID104653F1IKTKDTQGHOTK.JPGFDC: Lillehammer 12.2.1994, Vignett Lillehammer '94. kr 3,00026.09.2020 09:10:22
Særstempler
B24052020ID104653F1SDCBMBUXAFHJ.JPGFakkelstafetten Eidsvoll 29.1.1994, Vignett kr 3,00026.09.2020 09:10:22
Særstempler
B24052020ID104653F1WWXBWRLYSJYW.JPGFakkelstafetten Kirkenes 4.1.1994, Vignett kr 3,00026.09.2020 09:10:22
Særstempler
B24052020ID104653F1OMHRQHAHTKLR.JPGFakkelstafetten Karasjok 5.1.1994, Vignett kr 3,00026.09.2020 09:10:22
Særstempler
B24052020ID104653F1UFNKXXPYFONY.JPGNF Landsmøte Stavanger 24.6.1989, Sidest. og Vignettkr 5,00026.09.2020 09:10:22
Særstempler
B24052020ID104653F1FWCCAMNPIASS.JPGFakkelstafetten, Alta 6.1.1994, Vignett fakkelstafettenkr 3,00026.09.2020 09:10:22
Særstempler
B24052020ID104653F1XWUDNDESPGQB.JPGSærstempel Jæren 89. Bryne 23.6.1989. Vignettkr 5,00026.09.2020 09:10:22
Særstempler
B24052020ID104653F1CMSCOIQIZSMU.JPGSærstempel Fredrikstad Fotballklubb 100 år 7.4.2003.kr 30,00026.09.2020 09:10:21
Fastpris
Island stemplet
B08052020ID103331F1PCIWDUNHZWLO.JPGMonnyputt Island STENPLET 2005 abonentstenpelkr 12,00026.09.2020 09:51:11
Fastpris
Island stemplet
B08052020ID103331F1KLYCKFOTBNFI.JPGMonnyputt Island STENPLET 2005 abonentstenpelkr 25,00026.09.2020 09:06:05
Fastpris
Island stemplet
B08052020ID103331F1JYGOVIBQHFZI.JPGMonnyputt Island STENPLET 2005 abonentstenpelkr 50,00026.09.2020 09:06:05
Fly & luftfart FDC & brev
B29042020ID103360F1QLYCFHCZWDVY.jpgLuftpostbrev Argentina st.20 8.1939 adr. til Danmarkkr 20,00026.09.2020 10:20:20
Fly & luftfart FDC & brev
B29042020ID103360F1TLRMZUUYNQAC.jpgLuftpostbrev Argentina st. 27.12.1937 adr. til Danmarkkr 20,00026.09.2020 10:20:19
Fly & luftfart FDC & brev
B29042020ID103360F1PETJBQHLOIWD.jpgLuftpostbrev Argentina st.10.9.1941 adr. til Englandkr 20,00026.09.2020 10:20:19
Nordland Brev & Hjemstedsfilateli
B29042020ID103360F1VEUJYGFKFMVU.jpgBODØ 31.10.1987 (8000)kr 20,00026.09.2020 10:20:19
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B29042020ID103360F1RVCLVKPSUWYI.jpgSIRA 20.3.1977 (4438)kr 20,00026.09.2020 10:06:37
Sogn og Fjordane Brev & Hjemstedsfilateli
B29042020ID103360F1RUJKSFTLAGXF.jpgÅrdalstangen 4.12.1944 (6885)kr 20,00026.09.2020 10:06:37
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B29042020ID103360F1ACRXPHEIJNIO.jpgBlomsterdalen 6 XII 1945 (5258) 20 øre 'London'kr 20,00026.09.2020 10:06:37
Hedmark Brev & Hjemstedsfilateli
B29042020ID103360F1JWVUBTHFTEWD.jpgELVERUM 27 X 1931 (2400)kr 20,00026.09.2020 10:06:37
Øvrige Norske kunstnerkort
B29042020ID103360F1RLOJBWUXUNFX.jpgJulekort Chr. Kittelsen (Mittet s 2699) st.1940kr 25,00126.09.2020 08:23:01
Øvrige Norske kunstnerkort
B29042020ID103360F1HELKYSMMFXEU.jpgJulekort Chr. Kittelsen (Aune75/9) datert 1964kr 25,00026.09.2020 08:23:01
Lots & samlinger - Vest Europa
B25042020ID93189F1MCCFHUESPJIA.JPGLot 4 Helvetia, prima postftrisk div.kr 20,00026.09.2020 09:51:11
B25042020ID93189F1LTMVBOTHCKPY.JPGLot 3 Helvetia, prima postftrisk div.kr 20,00026.09.2020 09:51:11
B25042020ID93189F1BQYESJRLOBHG.JPGLot 2 Helvetia, prima postftrisk div.kr 20,00026.09.2020 09:51:11
B25042020ID93189F1DONGCUAPWWQK.JPGLot 1 Helvetia, prima postftrisk div.kr 20,00026.09.2020 09:51:11
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B05042020ID109022F1OHKUYKKTGGXF.JPGPostfrisk NK 380kr 1,00026.09.2020 09:25:31
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B05042020ID109022F1YNHEOINVBUKL.JPGPostfrisk NK 372kr 2,00026.09.2020 09:25:16
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B05042020ID109022F1BDXXNRJHJSCW.JPGPostfrisk NK 257kr 1,00026.09.2020 09:25:16
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B05042020ID109022F1TVJRSRSDCWSQ.JPGPostfrisk NK 256kr 3,00026.09.2020 09:25:16
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B05042020ID109022F1CZNNKZRVLKIQ.JPGPostfrisk NK 316kr 1,00026.09.2020 09:25:16
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B05042020ID109022F1TPOXTEMKUBFM.JPGPostfrisk NK 315kr 1,00026.09.2020 09:25:16
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B05042020ID109022F1LTLXUHPRVBPX.JPGPostfrisk NK 331kr 1,00026.09.2020 09:25:15
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B05042020ID109022F1SGZJEBTWOIUL.JPGPostfrisk NK 141kr 2,00026.09.2020 09:25:15
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B05042020ID109022F1DFUCPTFQWMXE.JPGPostfrisk NK 371kr 1,00026.09.2020 09:25:15
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B05042020ID109022F1KPXMYFNTGCBF.JPGPostfrisk NK 384kr 1,00026.09.2020 09:25:15
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B05042020ID109022F1HWLYLVFBQIDK.JPGPostfrisk NK 331, 332, 333 og 335.kr 2,00026.09.2020 09:25:15
1 kr Auksjon
Skipspost og luftpost
B05042020ID109022F1DQGFREDRLRRX.JPGNK 889 VERTIKALT PAR stemplet DS SKIBLADNERkr 1,00026.09.2020 09:25:00
Italia lots & samlinger
B30032020ID103360F1YYWVKCCMWQUP.jpgVatikanet 1991: 'Rerum Novarum' 1000 år **kr 40,00026.09.2020 10:06:37
Italia lots & samlinger
B30032020ID103360F1WVZXTISMYCHP.jpgVatikanet 1981: Pave Pauls reiser **kr 30,00026.09.2020 10:06:37
Italia lots & samlinger
B30032020ID103360F1DEDKSDDXXSWD.jpgVatikanet 1970; EXPO'70 verdensutstillinga **kr 10,00026.09.2020 10:06:37

Forrige   1  2  3  4    Neste