Gjeldende auksjonstid er:10.12.2019 09:55:35 10.12.2019 09:55:35
 Alle

 Shop

Hedmark
B12112019ID105067F1IEFTUNDOBAEW.JPGTronsvangen Stiftelse, 2560 Alvdal kr 25,00010.12.2019 12:20:18
Hedmark
B12112019ID105067F1WKAYLXVLFKLQ.JPGNarbuvoll Fjellstuekr 25,00010.12.2019 12:20:18
Hedmark
B12112019ID105067F1GYFRGMGVGNNH.JPGTronfjell, Tynsetkr 20,00010.12.2019 12:20:18
Hedmark
B12112019ID105067F1JVXIVEYVBUON.JPGRingsaker kirke på Hedemarkenkr 20,00010.12.2019 12:20:18
Hedmark
B12112019ID105067F1FBHQWYQIWNVL.JPGTangenkr 20,00010.12.2019 12:20:17
Hedmark
B12112019ID105067F1QWVLXPKBQNAM.JPGHamar Domkirkekr 25,00010.12.2019 12:20:17
Øvrige Norske kunstnerkort
B12112019ID105067F1YQPDFYVDCUEX.JPGSign. NAPH kr 25,00010.12.2019 12:20:17
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B12112019ID105067F1KDUQDSYSOROL.JPGSign. Påls - Glædeligt Nytaar kr 20,00010.12.2019 11:50:18
Øvrige Øst Europa
B100931F1VLWFCSHS.JPG90% rabatt: Ungarn 2004 Medlem av EU (Postfrisk) Kjøp nåkr 7,00010.12.2019 10:50:22
Øvrige Øst Europa
B100931F1CRDOPMEP.JPG90% rabatt: Ungarn 1974 KSSE-konferanse (Postfrisk) Kjøp nåkr 10,00010.12.2019 10:50:20
VM i fotball
B100931F1VKBOLKXK.JPG90% rabatt: Ungarn 1966 VM i fotball 1966 (Postfrisk) Kjøp nåkr 8,00010.12.2019 10:50:20
Sovjet postfrisk & ustemplet
B100931F1FMKXFUVP.JPGSovjetunionen 1972 OL München (Postfrisk) Kjøp nåkr 8,00010.12.2019 10:50:21
Sovjet postfrisk & ustemplet
B100931F1OFCJKKKW.JPGSovjetunionen 1986 Damplokomotiv (Postfrisk) Kjøp nåkr 6,00010.12.2019 10:50:21
Øvrige Øst Europa
B22062018ID100931F1ARXZCTCMTNXX.JPG90% rabatt: Ungarn 1972 Frimerkets dag (Postfrisk) Kjøp nåkr 6,00010.12.2019 10:50:21
Øvrige Øst Europa
B100931F1CINPXJCG.JPG90% rabatt: Ungarn 1966 EM i friidrett (Postfrisk) Kjøp nåkr 9,00010.12.2019 10:50:21
Sovjet postfrisk & ustemplet
B17122017ID100931F1NWETJDJQLEUT.JPGSovjetunionen 1989 Fugler (Postfrisk) Kjøp nåkr 3,00010.12.2019 10:50:21
Sovjet postfrisk & ustemplet
B11032019ID100931F1SNLELDOHSPSH.JPGSovjetunionen 1986 OL 90 år (Postfrisk) Kjøp nåkr 2,00010.12.2019 10:50:22
Øvrige Øst Europa
B100931F1SKHHURCE.JPG90% rabatt: Ungarn 1969 Revolusjonen 1919 (Postfrisk) Kjøp nåkr 4,00010.12.2019 10:50:20
OL
B100931F1BENTYTFV.JPGUngarn 1972 OL München (Postfrisk) Kjøp nåkr 12,00010.12.2019 10:50:20
Fly & luftfart postfrisk & ustemplet
B100931F1DWYDBVYO.JPGUngarn 1983 Luftballonger (Postfrisk) Kjøp nåkr 9,00010.12.2019 10:50:20
Massevare, samlinger & lotter
B10112019ID100496F1MDAHKEWFIQAI.JPGStriper Norgekr 10,00010.12.2019 12:07:03
Spion 13
B10112019ID102944F1WFHJSRWGZHXY.JPGSpion 13. Førerkomplottet. 1963 nr. 8 Kjøp nåkr 90,00010.12.2019 10:59:00
Spion 13
B10112019ID102944F1WOYTXRBQONQV.JPGSpion 13. Stalag 6. 1973 nr. 1 Kjøp nåkr 50,00010.12.2019 10:55:00
Spion 13
B10112019ID102944F1VWIRHJVRBIOY.JPGSpion 13. De grønne djevler. 1972 nr. 8 Kjøp nåkr 40,00010.12.2019 10:28:00
Spion 13
B10112019ID102944F1XRRKQUTHEAEB.JPGSpion 13. Den skjulte fiende. 1972 nr. 11 Kjøp nåkr 55,00010.12.2019 10:24:00
NES
B10112019ID102944F1SGHVVPDUORLJ.JPGSpion 13. Stalag 6 1973 nr. 1 Kjøp nåkr 40,00010.12.2019 10:08:00
Liechtenstein FDC & brev
B10112019ID102888F1ZEGMCMBLPUKP.JPGLIECHTENSTEIN BREV SLOTTkr 6,00010.12.2019 10:20:18
Åland FDC og brev
B10112019ID102888F1UVUHMWUAFEVR.JPGÅLAND 4 STK. BREVkr 15,00010.12.2019 10:20:18
OL
B06112019ID99871F1JYCPYXBEYGRU.JPGLAUSANNE 1994, Norge OL (17329)kr 5,00010.12.2019 11:02:07
Buskerud
B22042018ID72027F1OBTTXUKIXZJX.JPGHAUGEN HELSEHEIM GEILOkr 6,00010.12.2019 12:51:41
Østfold
B06052018ID72027F1UGLOYNPPNBOG.JPGHALDENkr 2,00010.12.2019 12:51:41
Sogn og Fjordane
B30042018ID72027F1EXKZQMTQOERS.JPGRJOANDEFOSSENkr 6,00010.12.2019 12:51:41
Oslo
B27022019ID72027F1SDWGSQYIWFQM.JPGCHRISTIANIAkr 8,00010.12.2019 12:51:41
Finnmark
B19062019ID72027F1NUPUXLOMPOSL.JPGNORDKAPPkr 5,00010.12.2019 12:51:41
Finnmark
B19062019ID72027F1RPOTOXTXZDBV.JPGNORDKAPPkr 10,00010.12.2019 12:51:41
Finnmark
B19062019ID72027F1OMGYKGISIGLI.JPGBERLEVÅGkr 5,00010.12.2019 12:51:41
Sogn og Fjordane
B30042018ID72027F1NTBNSEYMTORE.JPGLOENVATNETkr 6,00010.12.2019 12:51:41
Oslo
B27022019ID72027F1NMTVLGBHNXJN.JPGSKIMUSEET - FROGNERSETERENkr 8,00010.12.2019 12:51:41
Finnmark
B19062019ID72027F1LZIRGQPQJSDT.JPGMIDNATTSOL VED NORDKAPPkr 10,00010.12.2019 12:51:40
Finnmark
B19062019ID72027F1XTLEHXKJXRFW.JPGHAMMERFESTkr 5,00010.12.2019 12:51:40
Finnmark
B19062019ID72027F1FMHKIQMCRPAS.JPGHAMMERFESTkr 10,00010.12.2019 12:51:40
Finnmark
B19062019ID72027F1OVHNSIXIENDM.JPGNORDKAPPkr 5,00010.12.2019 12:51:40
Finnmark
B19062019ID72027F1ECCKGFEECIWY.JPGNORDKAPPkr 20,00010.12.2019 12:51:40
Europa/CEPT - postfrisk
B05112019ID100227F1UWQTYKHPMJFP.JPGEuropa CEPT 1973 (Postfrisk) Kjøp nåkr 84,00010.12.2019 11:50:18
Europa/CEPT - postfrisk
B05112019ID100227F1FELNCAOMPKQL.JPGEuropa CEPT 1972 (Postfrisk) Kjøp nåkr 110,00010.12.2019 11:50:18
Europa/CEPT - postfrisk
B05112019ID100227F1WWUVEOKGKVZT.JPGEuropa CEPT 1971 (Postfrisk) Kjøp nåkr 99,00010.12.2019 11:50:18
Europa/CEPT - stemplet
B05112019ID100227F1QBCWHQVXPRDG.JPGEuropa CEPT 1965 4-blokker (Stemplet) Kjøp nåkr 190,00010.12.2019 11:50:18
Europa/CEPT - stemplet
B05112019ID100227F1CTTIRGQQVOUF.JPGEuropa CEPT 1962 4-blokker (Stemplet) Kjøp nåkr 120,00010.12.2019 11:50:18
1 kr etter 1923
B04112019ID104653F1PJPRQGBDGZSW.JPG1 krone 1951 (kv 01)kr 20,00010.12.2019 10:47:49
1 kr etter 1923
B04112019ID104653F1QPSXIUNNSLSY.JPG1 krone 1950 (kv 01)kr 20,00010.12.2019 10:47:49

Forrige   1  2  3  4    Neste

Sist oppdatert: 10.12.2019 09:55:35