Gjeldende auksjonstid er:22.01.2020 05:27:02 22.01.2020 05:27:17
 Alle

 Shop

Grønland
B17012020ID104128F1ZPMEXEHTKLNC.JPGGrønland AFA 36** - verdi 330 NOK Hotkr 52,00621.01.2020 22:28:00
Grønland
B17012020ID104128F1RIGKURBNDYTT.JPGGrønland AFA 37-38** - verdi 950 NOK Hotkr 60,00721.01.2020 22:28:00
Nasjonaldrakt & bunad
B09012020ID103909F1LOWJFTYLKEBK.JPG4 stk BUNADSKORT - sign. Erling Nielsen på 40-tallet Hotkr 24,00521.01.2020 22:28:00
Nasjonaldrakt & bunad
B09012020ID103909F1IUMHHGRSCOUJ.JPG4 stk BUNADSKORT - sign. Erling Nielsen på 40-tallet Hotkr 25,00521.01.2020 22:26:00
Tjeneste, porto og returmerker
B17012020ID104128F1WCWQKYVARCUL.JPGNorge NK T 131 BREVIK - verdi ? NOKkr 5,00121.01.2020 22:25:00
B17012020ID104128F1DVEGOVOYONOB.JPGNorge pORTO NK P 13, 16 og 18 - verdi 250 NOKkr 16,00221.01.2020 22:25:00
B17012020ID104128F1OUGBWPSDIOLK.JPGNorge NK T 55 OSLO - verdi 110 NOK Hotkr 55,00521.01.2020 22:24:00
Finnmark
B14012020ID72027F1WWYVKBLBOVPX.JPGLappefamilie med ren - Mittet nr 26kr 20,00121.01.2020 22:24:00
B17012020ID104128F1NPABTCADSXNP.JPGNorge NK T 22 - verdi 130 NOKkr 13,00221.01.2020 22:24:00
B17012020ID104128F1STWIKBLRMOZB.JPGNorge NK T 48-53 - verdi 440 NOKkr 30,00321.01.2020 22:24:00
B17012020ID104128F1XSLMNRLYSHFF.JPGNorge NK T 57 - verdi 120 NOKkr 8,00121.01.2020 22:24:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17012020ID104128F1CHOMGKXRCVZT.JPGNorge NK 137-40 - verdi 200 NOK Hotkr 127,00821.01.2020 22:24:00
OL
B07042019ID100704F1LPOTSCOUSSTE.JPG11326. SYDNEY 2000. Guinea-Bissau Miniark **kr 12,00121.01.2020 22:23:38
Norge FDC 1970-1979
B16012020ID99871F1EHDOAGUTSBSG.JPGEventyr, Norge FDC NK 700-02 (18086)kr 3,00121.01.2020 22:23:00
Danmark stemplet
B17012020ID104128F1SSMCHSLTYYGX.JPGDanmark AFA 41x afskåret 5 - verdi 1.200 NOK Hotkr 127,00821.01.2020 22:23:00
Tyske stater
B17012020ID104128F1NDUPKMXBYHJL.JPGNPD AFA 23 - verdi 21.000 NOK Hotkr 671,001821.01.2020 22:23:00
Danmark stemplet
B17012020ID104128F1OGSCFHTTDCFE.JPGDanmark AFA 14 RØNNE 61 - verdi 2.000 NOK Hotkr 132,001121.01.2020 22:23:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17012020ID104128F1AMDLSFYKNACO.JPGNorge NK 752 KOPPANG - verdi ? NOKkr 10,00121.01.2020 22:22:00
Danmark postfrisk & ustemplet
B17012020ID104128F1FQRTNDWLZSLZ.JPGDanmark AFA 234+236** - verdi 530 NOK Hotkr 51,00821.01.2020 22:22:00
Danmark stemplet
B17012020ID104128F1CTSKJFUFFLDF.JPGDanmark AFA 347 ODENSE - verdi ? NOKkr 23,00321.01.2020 22:21:00
Danmark stemplet
B17012020ID104128F1HPHRUOBSCPEN.JPGDanmark AFA 290 FAABORG - verdi ? NOKkr 5,00121.01.2020 22:21:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17012020ID104128F1BCJXRYOURDRW.JPGNorge NK 260 - verdi 450 NOKkr 42,00421.01.2020 22:21:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17012020ID104128F1SEVIXTJRAGAU.JPGNorge NK 300-301 - verdi 360 NOK Hotkr 40,00621.01.2020 22:21:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17012020ID104128F1RHGLHNTSJUTL.JPGNorge NK 686 BRYNE - verdi ? NOKkr 15,00221.01.2020 22:21:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B05012020ID109022F1NHYLBXKECONT.JPGKlipp stemplet EVENSKJERkr 2,00121.01.2020 22:20:20
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B05012020ID109022F1PWKCDWCHVPGB.JPGKlipp stemplet SAKSHAUGkr 2,00121.01.2020 22:20:19
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17012020ID104128F1UUCBLFGOBELX.JPGNorge NK 184 OSLO-ASKER - verdi ? NOKkr 30,00421.01.2020 22:20:00
Øvrig Tyskland
B17012020ID104128F1PUXXSSOZQQVC.JPGØvreschlesien MI 7** prøvet (AFA 8) - verdi 14.000 NOK Hotkr 446,002721.01.2020 22:20:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17012020ID104128F1SSDEBIAUQLYG.JPGNorge NK 176 LØDINGEN - verdi ? NOKkr 13,00221.01.2020 22:20:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17012020ID104128F1ELTULEHORNPV.JPGNorge NK 156-58 - verdi ? NOKkr 8,00121.01.2020 22:20:00
Øvrig Tyskland
B17012020ID104128F1ERPTIFHLISMQ.JPGMechlenburg AFA 15-16 - verdi 1.600 NOK Hotkr 102,001421.01.2020 22:20:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B17012020ID104128F1FXSBPIFXLUDK.JPGNorge NK 12 og 14 - verdi 490 NOKkr 45,00321.01.2020 22:19:00
Norge FDC 1990-1999
B09012020ID99871F1NJEEQUVQVJQU.JPGTromsø 200 år, Norge FDC NK 1203-04 (18000) Hotkr 64,501021.01.2020 22:19:00
Norge FDC 1990-1999
B09012020ID99871F1FDRGQHYSPJYZ.JPGHøyverdi, Norge FDC NK 1218 (17996) Hotkr 69,50921.01.2020 22:19:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B17012020ID104128F1TLUSPEDVKLIF.JPGNorge NK 47 STAVANGER - verdi 250 NOK Hotkr 35,00621.01.2020 22:19:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B17012020ID104128F1PHBBWUWNOLZE.JPGNorge NK 49 I - verdi 180 NOKkr 15,00221.01.2020 22:19:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B17012020ID104128F1TRHSKHDMPRGI.JPGNorge NK 70 TVEDESTRAND - verdi 250 NOKkr 25,00321.01.2020 22:19:00
Grønland
B17012020ID104128F1TMQOHRXECNBK.JPGGrønland AFA 34-35** - verdi 240 NOKkr 20,00321.01.2020 22:18:00
Norge FDC 1990-1999
B09012020ID99871F1FURNGEFFODPE.JPGParalympics, Norge FDC NK 1201-02 (18001) Hotkr 58,50621.01.2020 22:18:00
Sverige stemplet
B17012020ID104128F1HYUEZPSWNIGW.JPGSverige AFA 291+291Ch - verdi 1.700 NOK Hotkr 50,00521.01.2020 22:18:00
Grønland
B17012020ID104128F1QLZULITOIIVJ.JPGGrønland AFA 33* - verdi 330 NOKkr 10,00121.01.2020 22:18:00
Danmark postfrisk & ustemplet
B17012020ID104128F1QTBQCYDRJBEU.JPGDanmark AFA 213** - verdi 260 NOKkr 15,00221.01.2020 22:17:00
Danmark stemplet
B17012020ID104128F1WHLIEHKBTRSP.JPGDanmark AFA 6 - verdi 2.400 NOK Hotkr 152,00821.01.2020 22:17:00
Norge FDC 1970-1979
B16012020ID99871F1NCZCZSEIDVRN.JPGNordens Hus, Norge FDC NK 710-11 (18082)kr 3,00121.01.2020 22:17:00
Danmark stemplet
B17012020ID104128F1OWYWHLGPWWNG.JPGDanmark AFA Thiele IIIb - verdi 660 NOK Hotkr 70,00621.01.2020 22:17:00
Danmark stemplet
B17012020ID104128F1THVDYDZXAXVQ.JPGDanmark AFA 3 - verdi 800 NOK Hotkr 36,00521.01.2020 22:17:00
Danmark stemplet
B17012020ID104128F1TIMXMYNJXUOR.JPGDanmark AFA 330x streg i S - verdi 330 NOKkr 20,00221.01.2020 22:15:00
Tyske stater
B17012020ID104128F1VYXMFPXAIOQI.JPGThurn&Taxis AFA 53 - verdi 530 NOKkr 26,00421.01.2020 22:15:00
Julekort
B10012020ID103909F1LBTPQTZZSHOH.JPG3 stk JULEKORT - alle brukt - 2 med julemerkerkr 7,00421.01.2020 22:15:00
Oppland
B14012020ID72027F1YDWJHLIZNMHE.JPGAulestad - Mesna fotokr 20,00121.01.2020 22:15:00

Sist oppdatert: 22.01.2020 05:27:02