Gjeldende auksjonstid er:27.01.2020 09:47:10 27.01.2020 09:47:31
 Alle

 Shop

Belgia postfrisk & ustemplet
B01032018ID103169F1SUSCGDRSXFAG.JPGBelgia afa 1358-60kr 3,00127.01.2020 05:50:32
Belgia stemplet
B01032018ID103169F1IWDWRBBGTMVT.JPGBelgia afa 1284kr 1,00127.01.2020 05:50:31
Belgia stemplet
B01032018ID103169F1XBNCULMABGVR.JPGBelgia afa 1223kr 1,00127.01.2020 05:50:29
Belgia stemplet
B11032018ID103169F1RPOUKKJFFOSU.JPGBelgia afa 2622kr 2,00127.01.2020 05:50:23
Belgia stemplet
B11032018ID103169F1MLERVEWYQZZF.JPGBelgia afa 2205kr 3,00127.01.2020 05:21:48
Belgia postfrisk & ustemplet
B05032018ID103169F1UJRLQJGYNUJX.JPGBelgia afa 1494kr 1,00127.01.2020 05:20:34
Belgia postfrisk & ustemplet
B05032018ID103169F1ADJMEQXOWZSY.JPGBelgia afa 1506-07kr 1,00127.01.2020 05:20:34
Belgia postfrisk & ustemplet
B05032018ID103169F1IINSJJTBRFHJ.JPGBelgia afa 1513-18kr 8,00127.01.2020 05:20:34
Belgia stemplet
B01032018ID103169F1YQXLKCMHNVUW.JPGBelgia afa 1215-18kr 2,00127.01.2020 05:20:23
Belgia stemplet
B11032018ID103169F1KHTMNRKBNACP.JPGBelgia afa 2135kr 1,00127.01.2020 05:20:21
Belgia stemplet
B11032018ID103169F1PKKPZSBAGXTB.JPGBelgia afa 2147-48kr 3,00127.01.2020 05:20:21
Danmark stemplet
B29042018ID105150F1KIPCHTMGTSLE.JPGAFA 910 - 15-3-89kr 1,00127.01.2020 05:05:19
Belgia stemplet
B30122017ID103169F1YNMGQHCWJHRP.JPGBelgia Afa 1796kr 1,00127.01.2020 04:50:56
Belgia stemplet
B30122017ID103169F1KSGWYQCOHPMQ.JPGBelgia Afa 1986kr 1,00127.01.2020 04:50:56
Belgia postfrisk & ustemplet
B05032018ID103169F1KBOYJICMYJDK.JPGBelgia afa 1467-69kr 3,00127.01.2020 04:50:20
Rogaland prakt & lux
B27012019ID105003F1LXMEUWVXMHLW.JPG### NK 273 Stavanger PP 16-9-41. kr 100,00127.01.2020 04:35:28
Danmark stemplet
B24082018ID105150F1GBTPVRMSWQXP.JPGAFA 962 - Horsens - 14 apr 1992kr 1,00127.01.2020 03:50:20
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B18122016ID102877F1ZSZEFHREKLHK.JPG2-Ringsstemplet NK451-452 Haakon 85år 1957kr 4,00127.01.2020 03:20:35
Øvrige ukeblader & magasiner
B27122017ID100496F1IXVEQYWVORON.JPGBeatles Hefte fra 1969 med utrolig mange fotos.kr 50,00127.01.2020 03:20:19
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B16042018ID102877F1GLJONVNCESZS.JPGPostfrisk ** NK923 BB Juleskikk 1982kr 3,00127.01.2020 02:35:20
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B15102017ID100931F1JNSQDVLRLUXN.JPGNK 956-57 Birøkt og fjørfekr 2,00127.01.2020 02:22:12
Norge FDC 2000-2009
B31082018ID28179F1BVQGEBSFSIEF.JPGFDC Lokalpost Kongsberg 12. okt 2002kr 20,00127.01.2020 02:05:18
Norge FDC 2000-2009
B31082018ID28179F1WKTMUDFJOVMS.JPGFDC Lokalpost Svalbard 12. feb 2003kr 30,00127.01.2020 02:05:18
Norge FDC 2000-2009
B31082018ID28179F1DHHERQLMRERM.JPGFDC Lokalpost Svalbard. Advent Citykr 30,00127.01.2020 02:05:18
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B15012020ID109022F1PPEYWGYXMMQD.JPGKlipp stemplet FORNEBUkr 2,00127.01.2020 01:36:01
Nederland stemplet
B26012019ID103169F1PGGUFTDEICHS.JPGNederland Afa 1723-32kr 15,00127.01.2020 01:35:18
Afrika - Postfrisk
B06012020ID106621F1JJUQFKHNXEKK.JPG##NIGER 2013 P.fr. Miniark (2) - COLUMBIA, SPACE##kr 32,00127.01.2020 01:21:11
Afrika - Postfrisk
B06012020ID106621F1XRQOFFMCSJEA.JPG##NIGER 2016 P.fr. Miniark (2) - ANIMALS##kr 32,00127.01.2020 00:51:04
Afrika - Postfrisk
B06012020ID106621F1OLIOBCOPUHTS.JPG##NIGER 2016 P.fr. Miniark (2) - DUGONGS##kr 32,00127.01.2020 00:51:04
Afrika - Postfrisk
B06012020ID106621F1VVIXTLBWBHOG.JPG##NIGER 2016 P.fr. Miniark (2) - DOLPHINS##kr 32,00127.01.2020 00:51:04
Afrika - Postfrisk
B06012020ID106621F1WPTRJXSJZGIA.JPG##NIGER 2016 P.fr. Miniark (2) - BIG ANIMALS##kr 32,00127.01.2020 00:51:04
Øvrig Norge prakt & lux
B29122019ID99883F1HIPFVLCFNPHD.PNGFint stempla 4-blokkkr 10,00127.01.2020 00:05:18
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14012020ID109022F1LFASVUBDIPJS.JPGKlipp stemplet SKÅRERkr 2,00126.01.2020 23:51:43
Lykkebrev og oblater
B13012019ID105755F1BQUZYMYVWRPD.JPGLykkebrev B, del 3 (porto betalt) kr 80,00126.01.2020 23:42:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14012020ID109022F1JBWAEDGHUFKB.JPGKlipp stemplet KIBERGkr 2,00126.01.2020 23:36:58
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14012020ID109022F1KFETJEFDALAG.JPGKlipp stemplet VEGÅRDSHEIkr 2,00126.01.2020 23:36:58
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14012020ID109022F1KFJQZLTFFIYK.JPGKlipp stemplet HAKADALkr 2,00126.01.2020 23:36:58
Diverse
B13012019ID105755F1GUHVXHNKRZRD.JPG25 stk. PERSONLIGE FRIMERKER, STEMPLETkr 125,00126.01.2020 23:32:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14012020ID109022F1SLBEVVTPFZYL.JPGKlipp stemplet OSLO TORSHOVkr 2,00126.01.2020 23:25:02
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14012020ID109022F1QPRFDTVYHGSP.JPGKlipp stemplet KJELSÅS OSLOkr 1,00126.01.2020 23:25:02
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10012020ID109022F1TOBLFZPIFGLG.JPGKlipp stemplet ÅNEBY (Akershus)kr 3,00126.01.2020 23:20:48
Telemark
B09052019ID68828F1NYPFNGGJFXGJ.JPGDalen - fint kort og motiv!kr 40,00126.01.2020 23:16:02
Rogaland prakt & lux
B16052019ID106873F1TKRQEORSDJJS.JPGNK 1699 STAVANGER KONSERT HUS - LUX MADLA 15.09.12kr 60,00126.01.2020 23:09:24
Buskerud prakt & lux
B25082019ID42828F1YEKSGKUKEEJK.JPGNK 745 rettvendt Drammen -3.3.75kr 20,00126.01.2020 23:07:34
Oppland
B20022019ID95024F1THVBFKDNGHVR.JPGDOMBÅS.Sentrum.Biler,buss,bensin. Aune F-1431-3kr 8,00126.01.2020 23:06:10
Oppland
B28082019ID95024F1YKGNBKQKPLOO.JPGLOM.Campingplass,stavkirke. Normann G-4-23kr 10,00126.01.2020 23:05:25
Norge FDC 1980-1989
B29122019ID72027F1UVWPTFHLMUMU.JPGFDC 17.10.1986kr 7,00126.01.2020 23:05:25
Norge FDC 1980-1989
B29122019ID72027F1RKUHNQYHEWVD.JPGFDC 26.11.1986kr 3,00126.01.2020 23:05:25
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10012020ID109022F1CHXOOUNNOHXC.JPGKlipp stemplet KVESMENES (Grad 5 -Troms)kr 5,00126.01.2020 23:05:18
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10012020ID109022F1MVSMWSJJCNSZ.JPGKlipp stemplet VADSØkr 14,00426.01.2020 23:05:17

Sist oppdatert: 27.01.2020 09:47:10