117 157
28 945
256 520
642 842

TotenPhil kategorier:

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1QNLMLEQPCRXO.JPGITALIA: Komponisten Giardano 1967 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1BDXWRGUAEHLW.JPGITALIA: Europamerker 1967 komplett postfrisk kr 1,500

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1PKKQXYIDVECB.JPGITALIA: Komponisten Monteverdi 1967 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1PBKPWLQXCQCP.JPGITALIA: Giro d’Italia på sykkel 1967 komplett postfriskkr 6,000

Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1LKSWPUKJWEWJ.JPGITALIA: Madonnahode av Michelangelo 1964 postfrisk kr 2,000

Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1FSGUICZBGOFY.JPGITALIA: Økumenisk konsil 1962, 70 lire postfrisk kr 1,000

Island stemplet
B15092019ID106803F1YFITYSMNBKSB.JPGISLAND: Flagg (republikken 40 år) 1984 stemplet kr 6,000

Liechtenstein stemplet
B15092019ID106803F1AUHXJSPSVVBD.JPGLIECHTENSTEIN: Fyrsteparet 1960 komplett stemplet kr 14,000

Liechtenstein postfrisk & ustemplet
B28032018ID106803F1LLTFINLRMFWU.JPGLIECHTENSTEIN: Landbruksprodukter 1986 komplett postfr.kr 10,000

B28032018ID106803F1VTZRFRMAEHLU.JPGLIECHTENSTEIN: Fyrst Franz Josef 80 år 1986 postfrisk kr 17,000

B28032018ID106803F1TFAPOJGFENDT.JPGLIECHTENSTEIN: Folklore 1986 komplett postfrisk kr 7,000

B28032018ID106803F1DTHUWURQMTVD.JPGLIECHTENSTEIN: Kronprinsparet 1984 komplett postfrisk kr 18,000

B28032018ID106803F1RUKDBAEWVGPO.JPGLIECHTENSTEIN: Sagnet Trisonas undergang 1984 kpl.postfkr 7,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1EWLBDINVUYQK.JPGITALIA: Frimerkets Dag 1978 komplett postfriskkr 3,000

Åland postfrisk & ustemplet
B12102018ID106803F1DJUMEUERCBTC.JPGÅLAND: Seiling for ungdom 2010 postfrisk kr 5,000

Sverige postfrisk & ustemplet
B24042019ID106803F1ORCZPOQBJSZT.JPGSVERIGE: Amerikabåten Gripsholm II 15 øre 1958 postfr.kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B07092019ID106803F1BDDOTQMBXLST.JPGSPANIA: Ørn og aviser 5 centimos 1936 postfrisk kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B07092019ID106803F1FYNYBOWQVNUO.JPGSPANIA: Fly over kongepalasset 25 c.1931 stemplet kr 1,500

Øvrige Vest Europa
B07092019ID106803F1SYUHKGIRKZEE.JPGSPANIA: Fly over kongepalasset 10 c.1931 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B07092019ID106803F1MGJHNPYSPLUM.JPGPORTUGAL: Sjøfareren Gil Eanes 1945 stemplet kr 1,000

Malta
B07092019ID106803F1GLFJHDCHFOJX.JPGMALTA: Neptunstatuen i Valletta 1947 stemplet kr 8,000

Malta
B07092019ID106803F1ANXGLMMOOVLT.JPGMALTA: Postage-overtrykk på 1½ p.Melita 1926 stempletkr 26,000

Malta
B07092019ID106803F1FKCLWCYIXFFC.JPGMALTA: Postage-overtrykk på 1 p.Melita 1926 stemplet kr 13,000

Malta
B07092019ID106803F1XEVBMBVICGQF.JPGMALTA: Two pence halfpenny på Melita 1925 stempletkr 16,000

Malta
B07092019ID106803F1HHCQWFFUDSFG.JPGMALTA: Melita-skikkelse 2½ p. 1926 stemplet kr 23,000

Malta
B07092019ID106803F1BHBTFEVKLBGF.JPGMALTA: Melita-skikkelse 2 p. 1922 stemplet kr 5,000

Liechtenstein stemplet
B07092019ID106803F1TYKMVUBGMJGM.JPGLIECHTENSTEIN: Tjenestemerke 30 rp 1950 stemplet kr 1,500

Liechtenstein stemplet
B07092019ID106803F1QIMPFRQZXXSK.JPGLIECHTENSTEIN: Landsbyen Schaan 1944 stempletkr 2,000

Liechtenstein stemplet
B07092019ID106803F1EAVOKUCCIBTH.JPGLIECHTENSTEIN: Kirke i Bendern 30 rp. blå 1925 stempletkr 10,000

Liechtenstein stemplet
B07092019ID106803F1VPUGNYFCGMQT.JPGLIECHTENSTEIN: Fyrst Johann I 5 kroner 1920 stemplet kr 8,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1EFJOUIGQNQAC.JPGITALIA: Maleren Giorgio Morandi 1990 stemplet kr 2,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1GMDNUOUDTWJW.JPGITALIA: Musikkfestival i Rimini 1990 stemplet kr 2,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1YFOQPZBQGIRG.JPGITALIA: Fysikeren Giovanni Giorgi 1990 stemplet kr 1,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1PMUFRHQOPBFP.JPGITALIA: Pariniskolen i Milano 1989 stemplet kr 2,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1MPIMOJCYECUN.JPGITALIA: Legekongress, tarmsykdommer 1988 stempletkr 2,500

Italia stemplet
B06092019ID106803F1PWLVFKJEMGXL.JPGITALIA: Folkefest i Sassari 1988 stemplet kr 2,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1JSJTKYCRTNMM.JPGITALIA: Maleri av de Chirico 1988 stemplet kr 1,500

Italia stemplet
B06092019ID106803F1XUGBWRMUFYGC.JPGITALIA: Forhistorisk menneske 1988 stemplet kr 1,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1SXYNOECPXJEZ.JPGITALIA: Utstilling av OL-frimerker 1987 komplett stemplkr 6,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1GWOKZRGCWMUE.JPGITALIA: Napoli italiensk mester i fotball 1987 stempletkr 7,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1MJOVYRNMTNPV.JPGITALIA: Politikeren Antonio Gramski 1987 stemplet kr 2,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1ARWCVMYXNEYX.JPGITALIA: Industrivirksomhet 1986 komplett stemplet kr 5,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1BQBOJYMIGYOA.JPGITALIA: Berømte bygninger 1986 komplett stempletkr 5,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1MTIRGRARJBYU.JPGITALIA: Flyselskapet AlItalia 1986 komplett stemplet kr 4,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1CMNIQKJABDMX.JPGITALIA: Frigjøringsmarkering 1986 stemplet kr 5,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1VFNRGLJLKYFG.JPGITALIA: Slaget ved Bezzecca, utg.1986 stemplet kr 2,000

Italia stemplet
B06092019ID106803F1UGSDXPODOXEV.JPGITALIA: Folklore, Santa Rosa, Viterbo 1986 stemplet kr 0,500

Italia stemplet
B06092019ID106803F1LVDIHPFCFPIR.JPGITALIA: Val de Fiemme, Marcialonga på ski 1986 stempletkr 1,500

Italia stemplet
B06092019ID106803F1AONDQGENVPNT.JPGITALIA: Avtale med Vatikanstaten 1986 stemplet kr 1,500

Italia stemplet
B06092019ID106803F1FOSDHSRGBELX.JPGITALIA: FNs ungdomsår 1985 stemplet kr 1,500