Halv provisjon i Juli måned!

106 459
47 810
252 500
614 330

Kunst
B100931F1TZKITUWJ.JPG90% rabatt: Uruguay 1978 Malerier (Postfrisk)kr 22,00101.07.2020 10:49:04
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1YFKLVDIB.JPG90% rabatt: Cypros 1977 Cept (FDC)kr 3,00101.07.2020 10:49:04
Kunst
B100931F1IIKFNGJN.JPG90% rabatt: Paraguay 1976 Malerier (Postfrisk)kr 12,00101.07.2020 10:49:03
Deutsches Reich stemplet
2015B100931F1OTRUOUSK.JPGDeutsches Reich 1921 Tall (Stemplet)kr 7,00101.07.2020 10:40:45
Deutsches Reich stemplet
2015B100931F1YKYGIDSL.JPGDeutsches Reich 1921 Arbeider (Stemplet)kr 6,00101.07.2020 10:39:03
Deutsches Reich stemplet
2015B100931F1VUUOULOM.JPGDeutsches Reich 1921 Hest med plog (Stemplet)kr 9,00101.07.2020 10:38:20
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1EERDKSJD.JPG90% rabatt: Portugal 1980 Cept (FDC)kr 5,00101.07.2020 10:18:25
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1NHWSSDZS.JPG90% rabatt: Tyrkia 1983 Cept (FDC)kr 28,00101.07.2020 10:14:33
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1ZNASTBLA.JPG90% rabatt: Luxembourg 1983 Cept (FDC)kr 4,00101.07.2020 10:12:30
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B20062020ID47519F1OBUKXHMHJRJQ.JPGHåkon 40 øre , Stemplet Låvongkr 2,00101.07.2020 10:12:00
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1WMKWIMUS.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1983 Cept (FDC)kr 4,00101.07.2020 10:11:26
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1BLFKXDOJ.JPG90% rabatt: Irland 1983 Cept (FDC)kr 16,00101.07.2020 10:09:59
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1NNDBYAPD.JPG90% rabatt: Tyrkia 1984 Cept (FDC)kr 14,00101.07.2020 10:06:50
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1IIDWYMWI.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1984 Cept (FDC)kr 4,00101.07.2020 10:05:37
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1WUMQFKHL.JPG90% rabatt: Isle of Man 1984 Cept (FDC)kr 5,00101.07.2020 10:04:04
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1UOPBOHNC.JPG90% rabatt: Gibraltar 1984 Cept (FDC)kr 4,00101.07.2020 10:02:55
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B20062020ID47519F1NWIUOUROEJUY.JPGPosthorn 10 øre og Håkon 1 kr , Stemplet Hornkr 2,00101.07.2020 10:01:00
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1XCIAGRET.JPG90% rabatt: Acorene 1984 Cept (FDC)kr 5,00101.07.2020 10:00:06
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1JWTIPRXB.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1982 Cept (FDC)kr 5,00101.07.2020 09:53:57
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1ECLIKUWH.JPG90% rabatt: Andorra Spansk 1982 Cept (FDC)kr 5,00101.07.2020 09:51:52
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B20062020ID47519F1DEXKOLVZFNXY.JPGOlav 45 øre , Stemplet Fagervikakr 2,00101.07.2020 09:51:00

Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/137000/137858.jpg4300 SANDNES A 18.01.13. Luksusstp på Nk 1770.kr 30,00101.07.2020 08:33:44
Europa/CEPT - FDC/brev
B100931F1ENRVGGRO.JPG90% rabatt: Andorra Spansk 1977 Cept (FDC)kr 6,00101.07.2020 08:26:02
Deutsches Reich brev/helsaker/FDC
B11062020ID103360F1ONTGYETTDWFX.jpgBrevkort Reich 1873; Michel P 3kr 25,00101.07.2020 07:20:17
Finnmark prakt & lux
B24042020ID104500F1KNJPGGPAFEYW.JPGNK: 471 - Øksfjord - S8880kr 10,00101.07.2020 06:20:31
Østfold prakt & lux
B24042020ID104500F1QCEDFXHZBHMR.JPGNK: 402 - Mysen - S8876kr 10,00101.07.2020 06:20:31
Harald Damsleth
B20112018ID103360F1XVUEXEFBLHYS.jpgGratulasjonskort Damsleth (Børrehaug&Remen H 107/49)kr 25,00101.07.2020 01:35:32
Hedmark Brev & Hjemstedsfilateli
B14012019ID102877F1JVYIXXQRLPFN.JPGRanamessen 85 " MO " NK 925 07.09.1985kr 3,00101.07.2020 01:35:27
Skip & maritimt
B02122016ID102944F1GEHOGPOBHLJX.JPGT.S. Drottningholm. Svenska Amerikalinjenkr 60,00101.07.2020 01:05:48
Afrika - Postfrisk
B26062020ID106621F1OUHRSOKJXRDD.JPG##SIERRA LEONE 2016 P.fr. M/A (2) - AMBOSELI##kr 36,00101.07.2020 00:08:00
Afrika - Postfrisk
B26062020ID106621F1JSTPWQQGHKTE.JPG##SIERRA LEONE 2016 P.fr. M/A (2) - KIDEPO VALLEY##kr 36,00101.07.2020 00:03:00
Rogaland
B02082019ID68828F1XPFCDVIGJJKL.JPGLaksefiske *Suldalslågen* Originalfrimerkekr 15,00130.06.2020 23:50:04
Polar, Hvalfangst, Svalbard
B08032020ID68828F1TFXECHWBHDEZ.JPGSvalbard *Bre- og fjellparti ved Kongsfjorden*kr 20,00130.06.2020 23:38:07
Sør-Trøndelag
B08032020ID68828F1EGGFBEBABEJI.JPGRingvål Sanatorium *Dobbeltkort datert 1962*kr 25,00130.06.2020 23:38:06
Hordaland
B09062020ID72027F1RHJRVDJSVTLO.JPGBERGEN Aune M-12748-8kr 5,00130.06.2020 23:37:04

Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/166000/166403.jpgNORDHUGLO 26-X-46. Rettvendt stp på H7-kort med Nk 346.kr 40,00130.06.2020 23:34:05

B13012020ID330F1RBNZSBRHTJOJ.JPGNORDHUGLEN 26-X-46 (6 pkt). Pent stp på H7-kort med Nk kr 125,00130.06.2020 23:33:35

https://www.norstamps.com/content/images/stamps/149000/149487.jpgHÅVARDSHOLM 21-2-50 (6 pkt). Klart stp på klipp med to skaddkr 65,00130.06.2020 23:29:38

https://www.norstamps.com/content/images/stamps/175000/175157.jpgHISKEN 20 XII 20. Praktstp på Nk 100.kr 50,00130.06.2020 23:28:56

https://www.norstamps.com/content/images/stamps/140000/140609.jpgFITJAR 27-4-55. På brev med Nk 396.kr 25,00130.06.2020 23:23:15

https://www.norstamps.com/content/images/stamps/140000/140608.jpgFINNÅS 15 VI 55. På brev med Nk 396.kr 25,00130.06.2020 23:22:50
Norge FDC 1970-1979
B02062020ID72027F1URVJTPBFVPQW.JPGFDC 9.10 1975kr 1,00130.06.2020 23:21:26
Norge FDC 1980-1989
B21062020ID105844F1OVXKOLTFMQNE.JPGfdc 1978-84 5stk NORSK FDC SERVICE + 1 NFTkr 10,00130.06.2020 23:21:00

https://www.norstamps.com/content/images/stamps/97000/97654.jpg460. Noe stygt åpnet brev med 2 slag MÆLANDSVÅGEN -4-11-59kr 30,00130.06.2020 23:10:49

https://www.norstamps.com/content/images/stamps/97000/97651.jpg460. Brev med 2 slag BREMNES 18-11-58kr 35,00130.06.2020 23:10:28

https://www.norstamps.com/content/images/stamps/97000/97656.jpg458. Brev med 2 slag BREMNES -4-9-58kr 35,00130.06.2020 23:10:10

https://www.norstamps.com/content/images/stamps/97000/97647.jpg458. Brev stpl. HISKJO 22-8-58kr 35,00130.06.2020 23:09:57

https://www.norstamps.com/content/images/stamps/157000/157065.jpg218. Brev med 2 slag BØMLO 22 IX 38 sendt Randabergkr 40,00130.06.2020 23:08:26

https://www.norstamps.com/content/images/stamps/157000/157057.jpg152. Brev med 2 slag FINNÅS 13 II 34 sendt Randabergkr 40,00130.06.2020 23:08:00

Rogaland
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/159000/159351.jpgUbrukt s/h-kort 'Turisthotellet, Saudasjøen'. Sauda Bok- & Pkr 50,00130.06.2020 23:06:36

Forrige  -   10  11  12  13  14  15  16  17  18  19    +  Neste

Generert: 03.07.2020 15:18:31