Gjeldende auksjonstid er:15.09.2019 23:06:15 15.09.2019 23:06:16
 Alle

 Shop

1 kr Auksjon
Mynter øvrige Amerika
B08092019ID104835F1HXCXBRWISCNC.JPGBrasil - 50 reis 1887kr 1,00122.09.2019 22:05:23
1 kr Auksjon
Mynter øvrige Amerika
B08092019ID104835F1MLFKCFOOCEZO.JPGBrasil - 20 reis 1869kr 1,00022.09.2019 22:05:23
1 kr Auksjon
Mynter øvrige Amerika
B08092019ID104835F1MZVQREEGPRFP.JPGBrasil - 20 centavos 1945kr 1,00022.09.2019 22:05:23
50 øre etter 1923
B08092019ID100931F1EKHEUZGPWTFY.JPG2011 50 øre (NO191) Kjøp nåkr 1,00022.09.2019 16:20:22
Sør-Trøndelag
B08092019ID103328F1ZYMECFKRZMVN.JPGTrondheim. Utsikt mot Nidarosdomen og Erkebispegårdenkr 1,00022.09.2019 15:51:25
1 kr Auksjon
BRD stemplet
B08092019ID106915F1DDHPYVPSWWNX.JPGLot med Deutsche Bundespost.kr 1,00022.09.2019 15:51:25
Norge FDC 1970-1979
B08092019ID93258F1HPFAIGFNLCFD.JPGFDC - NK 755-56 - St. STAVANGER 4-7-1975kr 1,00022.09.2019 14:37:56
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07092019ID61327F1HFFMMYJCVPNP.JPGNorge stemplet (130) - str./par pent rundsytemplet.kr 1,00022.09.2019 01:35:21
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07092019ID61327F1BPHQZMNLGZOV.JPGNorge stemplet (125) - 6 x par pent rundsytemplet.kr 1,00021.09.2019 23:05:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07092019ID61327F1LVHJLINAXVIV.JPGNorge stemplet (124) - 6 x par pent rundsytemplet.kr 1,00021.09.2019 23:05:23
Fugl & Fisk
B07092019ID61327F1ZSZJGNDFFPHB.JPGDominica ** (122) - 3 x 5-stripe Fugler. Se bilde.kr 1,00021.09.2019 23:05:22
Øvrige motiver
B07092019ID61327F1PZYBOOWLRFIK.JPGDominica ** (121) - 3 x 5-stripe Julemerker. Se bilde.kr 1,00021.09.2019 22:50:23
Britiske kolonier
B07092019ID103070F1LEZCVIYDWWJA.JPGSierra Leone / Restpost sats stplkr 1,00028.09.2019 20:15:00
Britiske kolonier
B07092019ID103070F1LNBKIRNMTPJO.JPGSierra Leone / Antimalaria kpl sats xxkr 1,00028.09.2019 20:15:00
Øvrige motiver
B28082019ID103218F1LPOVBKVHEYLU.jpgFrimerkets dag 1988 Utgitt av postverket - MMF/2207kr 1,00021.09.2019 16:20:22
Reklame
B10072019ID103218F1GVVDDOCJNBTK.jpgVinmonopolet. Legg igjen bilnøklene når du drikker.kr 1,00021.09.2019 16:20:22
Reklame
B10072019ID103218F1MRXBQXDALSFH.jpgVinmonopolet. 18 og 20 års aldersgrense på alkoholkr 1,00021.09.2019 16:20:22
Humor & satire
B10072019ID103218F1BUWADJETNITK.jpgGramo: Hvorfor spiller dere ikke musikk på do.kr 1,00021.09.2019 15:06:23
Reklame
B10072019ID103218F1EQRQJJARKADI.jpgTRIKKEN. Si din mening. Svarkortkr 1,00021.09.2019 15:06:22
Reklame
B10072019ID103218F1JTGGNVRFCDEB.jpgFlytoget: Kort Sagt AS. NR.3507kr 1,00021.09.2019 15:06:22
Reklame
B10072019ID103218F1BXFGDNHOUSFF.jpgFlytoget: Kort Sagt AS. NR.3502kr 1,00021.09.2019 15:06:22
Reklame
B10072019ID103218F1TKWUMBWJMHQN.jpgFlytoget: Kort Sagt AS. NR.3506kr 1,00021.09.2019 15:06:22
Reklame
B10072019ID103218F1KAIMGJEPOODD.jpgISLANDAIR: Citrus Media AS NR. 3827kr 1,00021.09.2019 15:06:22
Reklame
B10072019ID103218F1EMSYYPAJFVPU.jpgISLANDAIR: Citrus Media AS NR. 3801kr 1,00021.09.2019 15:06:21
Reklame
B10072019ID103218F1EXCRNEVKNWSU.jpgISLANDAIR: Citrus Media AS NR. 3795kr 1,00021.09.2019 15:06:21
Reklame
B10072019ID103218F1PWQZPQGRGYWG.jpgPOSTEN. Citrus Media AS Nr. 3812kr 1,00021.09.2019 15:06:21
Reklame
B10072019ID103218F1PUVKKEPOPVFJ.jpgPOSTEN. Citrus Media AS Nr. 3811kr 1,00021.09.2019 15:06:21
Reklame
B10072019ID103218F1JVACOAJPRUNO.jpgPOSTEN. Citrus Media AS Nr. 3810kr 1,00021.09.2019 15:06:21
Reklame
B10072019ID103218F1VINMUYGNFVBK.jpgPOSTEN. Fri & Frank. Svarsendingkr 1,00021.09.2019 15:06:21
Reklame
B10072019ID103218F1DCOICRLAMLME.jpgPOSTEN. Kort sagt NR. 3480kr 1,00021.09.2019 14:50:22
Reklame
B10072019ID103218F1QHSVXFVZDWJW.jpgPOSTEN. Kort sagt NR. 3584kr 1,00021.09.2019 14:50:21
Reklame
B10072019ID103218F1RHHGHGHSOQTU.jpgPOSTEN. Kort sagt NR. 3485kr 1,00021.09.2019 14:50:21
1 kr Auksjon
Østfold prakt & lux
B07092019ID104486F1DKSWNYXTPYLR.JPGNorge Sk 947 prakt stemplet - Ås 30.5.84 -kr 1,00021.09.2019 18:58:00
1 kr Auksjon
Nord-Amerika - FDC og brev
B07092019ID104486F1IEKUYFKNUGEB.JPGCanada Fdc med 4-blokk fra 1975kr 1,00121.09.2019 18:56:00
1 kr Auksjon
Danmark stemplet
B07092019ID104486F1LNZBEWMUHMAM.JPGDanmark stemplet. 16 stk forskjellige merker.kr 1,00021.09.2019 18:54:00
1 kr Auksjon
Øvrige motiver
B07092019ID104486F1OYHERQJSYHHR.JPGNorge Postkort ubrukt - Norsk Arbeid - 1940 åra sign. kr 1,00021.09.2019 18:52:00
1 kr Auksjon
Postkort historie
B07092019ID104486F1YHUHJJYWVRDH.JPGNorge 4 stk postkort fra posten med Fri og Frankkr 1,00021.09.2019 18:50:00
1 kr Auksjon
Helpost
B07092019ID104486F1QVHDVCOXEGPG.JPGNorge Helpost med tilleggsverdi, på REK. konv. kr 1,00121.09.2019 18:48:00
1 kr Auksjon
Britiske kolonier
B07092019ID104486F1NUTWXPLRNGJP.JPGGuernsey postfrisk Afa nr. 1, i 4-blokkkr 1,00021.09.2019 18:46:00
1 kr Auksjon
Østfold prakt & lux
B07092019ID104486F1SBNHBPLTYUGR.JPGNorge Sk 1582 Luksus stemplet - Halden 01.02.06 -kr 1,00021.09.2019 18:44:00
1 kr Auksjon
Sveits FDC & brev
B07092019ID104486F1XDERTLDINJXK.JPGFørsteflyvning Zürich - Graz i 1988kr 1,00021.09.2019 18:42:00
1 kr Auksjon
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B07092019ID104486F1VGHWJWRTZSGB.JPGNorge Konvolutt stemp. Kristiansand i 1953 - artig -kr 1,00021.09.2019 18:40:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B07092019ID104486F1QPTTWEMPOWJZ.JPGNorge Sk 1453 i postfrisk 4-blokk kr 1,00121.09.2019 18:38:00
1 kr Auksjon
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B07092019ID104486F1VFLIOCWRIGFM.JPGNorge Sk 170 i stemp. NB! 2 korte tagger på v. sidekr 1,00121.09.2019 18:36:00
1 kr Auksjon
Sverige FDC og brev
B07092019ID104486F1LYKQYSMKUWDL.JPGSverige FDC med Afa 1310- 1313 fra 1985kr 1,00121.09.2019 18:34:00
1 kr Auksjon
Frankrike FDC & brev
B07092019ID104486F1GUEIYJLBOURR.JPGFrankrike Afa 803 med særstemp, nr.296 på baksidenkr 1,00021.09.2019 18:32:00
1 kr Auksjon
Buskerud prakt & lux
B07092019ID104486F1QKXQHTEWRJMW.JPGNorge Sk 945 Luksus stemplet - Flattum 12.12.84 -kr 1,00021.09.2019 18:30:00
1 kr Auksjon
Helpost
B07092019ID104486F1DTNOHNQEQEVR.JPGNorge Helpost 3 stk - Hard postgang - Se skann kr 1,00021.09.2019 18:28:00
1 kr Auksjon
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B07092019ID104486F1SZRLJCQLISNM.JPGNorge Tegn konv Luksus Halden 27.12.04 - Artig -kr 1,00021.09.2019 18:26:00
1 kr Auksjon
Norge FDC før 1970
B07092019ID104486F1EAMOLMNOQPEQ.JPGNorge FDC med Sk 634- 635 fra 1969  Hotkr 5,00321.09.2019 18:24:00

Forrige  -   10  11  12  13  14  15  16  17  18  19    +  Neste

Sist oppdatert: 15.09.2019 23:06:15